Jump to content

[ PONÚKAM ] Pawn na zákazku


LINE UP

Recommended Posts

Dobrý deň,

 

Na začiatok by som Vám chcel položiť 2 otázky...

 

1. Neviete jazyk Pawn ale chcete mať na vašom servery niečo výnimočné, jedinečné čo nikto iný nemá ?

 

2. Chcete predbehnúť konkurenciu a zvýšiť návštevnosť svojho serveru ?

 

Tu Vám dávam možnosť splniť si svoj sen..

Ak ste aspoň na jednu z nich odpovedali kladne tak je táto téma určená práve pre Vás

 

 

Som Pawner a Mapper zároveň

Mám takmer dvojročnú prax s programovaním a to s jazykom Pawn, C++ ( s ním kratšie ) a tvorením máp pre GTA SA:MP

Optimalizácia a funkčnosť je samozrejmosťou

So scriptami od Anti-cheatu, ,systému závodou, povolaní, House systému až po scripty ako sú tachometer ,basketball a iné problém nemám

 

Vytvorím akýkoľvek FS ( FilterScript ) ,INC ( Includ ) ,GM ( GameMod ) alebo akýkoľvek iný script podľa vašich predstáv

 

Taktiež dokážem vytvoriť akékoľvek aplikácie na počítač ktoré vám uľahšia prácu ( Akýkoľvek Dialog Creator alebo databázu vášho serveru alebo niečo iné čo Vás len napadne )

Nemám problém to prepojiť so serverom takže môžte mať napríklad databázu hráčov a iné aplikácie..

( Všetky budú tvorené v jazyku C++ )

 

S dodaním .pwn ( zdrojového kodu ) problém nemám..

 

Asi by ste chceli vidieť moju prácu...

Tej je dosť avšak všetko mám v počítači takže vám to na skype kľudne môžem ukázať..

 

Platba výhradne prostredníctvom prevodu na účet ( pokiaľ ste z iného štátu všetky poplatky za prevod platíte vy )

 

Cena dohodou ( podľa náročnosti scriptu )

 

Kontaktovať ma môžete prostredníctvom:

y6rua5si0kc7bifzkmdu.png marektonka

 

Nakoniec by som bol rád keby moderátory túto tému zamkli z dôvodu predídenia šíreniu spamu..všetky potrebné informácie máte tu a keby niečomu nerozumiete máte k dispozícii môj skype.

 

"Nezabudnite že keždý Váš sen sa môže stať skutočnosťou" QWER

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...