Jump to content

[Návhr] Sekce pro Telefony


mattmatt

Recommended Posts

Zdravím vás :), měl bych takový nápad .. jednalo by se o sekci která by byla zaměřená na mobilní telefony :) mě osobně by stačila i sekce s mobili které mají Android :)..

Klidně bych tuto sekci moderoval ;) ae rád přenechám zkušenějším :)

 

Takže.. Co by v Sekci mělo být ?

V sekci bych si představoval Pod sekce :

1) Aplikace

2) Hry

3) Multimédia

4) Návody

ale pokud máte nápad na jiné napište je :)

 

Proč tuto sekci chci zde mít ?

 

Je to z jednoho prostého důvodu.. Toto forum mám rád a chci pomoct s rozvojem a spoustě lidí ať už registrvaným a nebo neregistrovaným by to mohlo pomoct :)

 

Jak by sekce měla fungovat?

 

Sekce by fungovala jako každá jiná :) , s tím že by se sem mohli dávat Downloady pro Placené APlikace ke stažení Zdarma tedy Tak zvaný :hehe: Warez :hehe: ..

 

Je to jen jeden z nápadu které by se mi zdáli celkem přinosné :) Tak komentujte a pokud by se líbil nápad byl bych velice rád kdyby ste ho zrealizovali

 

Děkuji. S pozdravem M.Kalod alias MaTTy :)

Link to comment
Share on other sites

Na jednu stranu dobrej nápad, ale na druhou stranu, proč jen pro Android? Já jsem zrovna jeden z mála lidí, co Androida v mobilu nemaj ;)

 

Byl to jen nápad :) samozřejmě muže to být pro všechny OS :)

 

 

Podľa mňa zbytočnosť, nie. Toto je diskusné a nie warez fórum.

 

Dobře warez forum to neni no ;) ale tak jedna sekce ;) a hlavně lidi by to využili ;) kdo si v dnešní době chce kupovat Hry :d

Link to comment
Share on other sites

Toto je Pawno.cz, tudíž by se témata zde na fóru měla pohybovat v co nejmenším okruhu okolo jazyku Pawn. Uvidíme časem, ale zatím o tuto sekci nemám zájem.

Link to comment
Share on other sites

Toto je Pawno.cz, tudíž by se témata zde na fóru měla pohybovat v co nejmenším okruhu okolo jazyku Pawn. Uvidíme časem, ale zatím o tuto sekci nemám zájem.

 

;( ale co už ;) nevadí

Link to comment
Share on other sites

je tisíc milión a jeden stránok kde sa hry sajú sťahovať, načo ďalšie?

 

No to sice je ;) ale osobně bych důvěřoval asi víc českému Fóru než nějakému Zahraničnímu :)

Link to comment
Share on other sites

je tisíc milión a jeden stránok kde sa hry sajú sťahovať, načo ďalšie?

 

No to sice je ;) ale osobně bych důvěřoval asi víc českému Fóru než nějakému Zahraničnímu :)

 

Mám ti tu dať linky na všetyk warezy čo sú na SK/Cz a čo ich poznám? Je ich požehnane....

Link to comment
Share on other sites

a Sekce ve které se budou řešit pračky, ledničky, sušičky taky bude? :d

Potřebuju návod jak Jailbreaknout Troubu Samsung Galaxy Oven s Firmwarem 2.2.3 Cooked Chicken

Link to comment
Share on other sites

Jak by sekce měla fungovat?

 

Sekce by fungovala jako každá jiná :) , s tím že by se sem mohli dávat Downloady pro Placené APlikace ke stažení Zdarma tedy Tak zvaný :hehe: Warez :hehe: ..

 

 

 

jak dlouho tu ses ze nevis ze tady je jakejkoliv warez zakazanej? to se tady musi dycky objevit nejakej super napad s novou sekci? treba en vas slavnej GameMaker...taky pekna kravina...nekdo se zepta v tematu jakej ma kdo telefon a uz chces sekci?

Link to comment
Share on other sites

a Sekce ve které se budou řešit pračky, ledničky, sušičky taky bude? :d

Potřebuju návod jak Jailbreaknout Troubu Samsung Galaxy Oven s Firmwarem 2.2.3 Cooked Chicken

Disketou Toshiba se softwarem Jailbreaking Cooked Chicken 1.7.3.5

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...