Jump to content

pomoc [Help] Android


MartinHavo

Recommended Posts

čč,

mám problém, týka sa to mobilu s OS Android kde si bratranec dal ochranu proti cudziemu vniknutiu, samozrejme by som to nebol ja, keby som to neskúšal sa tam dostať. Teraz bez toho aby pýtalo ten znak pýta e-mail. Nedá sa to obísť? ALebo ako mám prejsť tento krok?

Link to comment
Share on other sites

že vraj im to písalo : Neplatné heslo alebo e-mail, a teraz odo mňa vypytujú 10€ na opravu :facepalm: a to sa pýtali ešte v t-mobile, a to neviem prečo keď je chyba v OS Android

Link to comment
Share on other sites

že vraj im to písalo : Neplatné heslo alebo e-mail, a teraz odo mňa vypytujú 10€ na opravu :facepalm: a to sa pýtali ešte v t-mobile, a to neviem prečo keď je chyba v OS Android

Ako som ti písal ... Hod si tam nový android ..

Link to comment
Share on other sites

Asi s toho dobre chapu tak si ho někde šlohl :d kdyz neni tvuj a ces ho premazat aby ti šel. :d

 

Nie bl to bratrankov mobil :p a predsa by potom nepýtali odo mňa 10 € :d ale mi pripadá nelogické že uviedli sumu 10€ a ešte sa boli pýtať v T-Mobile, veď T-mobile rieši problémy s nieči iným ako s OS? nie?

Link to comment
Share on other sites

Dobre pomôžem ti len potrebujem vedieť akú máš značku telefónu ak máš Sony Ericsson tak ti poradím ale ak máš inú značku tak je mi asi ľúto, lebo ja sa vyznám do SE najlepšie a do iných telefónov nie...

Link to comment
Share on other sites

Killer, uz mam novu metodu... Musis do mobilu hodit xrecovery, on sa da zapnut aj vtedy, ked je mobil zablokovany. Zalohujes data, prenesies do pc, aktulizujes alebo preinstalujes android, hodis tam znovu xrecovery, nahodis zalohu a hotovo.... Ale nwm presne jak se to dela s tym xrecovery. Skus se spitat Paulieho...

Link to comment
Share on other sites

problém je ten že mobil není môj a je to HTC :d ale niekto na inom fóre mi poradil, už len počkať ky´m ten dotyčný to skúsi

Fúha tak sorry ale stým ti neporadím ... No budeš musieť asi naozaj počkať na toho dotyčného :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...