Jump to content

Nedá sa napojiť na ip


BELZI

Recommended Posts

Čaute, ja už si neviem rady, prehladávam net už 2 dni. Problém je v tom, že keď spravím na ubuntu server (minecraft) spustím, píše že ide. Ale keď sa chcem na neho pripojiť nejde. Zadávam moju ip a nič. Nie, na port som nezabudol :d. Server mám pripojený na routery. Vo windowse som pár krát klikol v esete a vyriešené. Ale neviem ako to je u linuxu. Nemôže to byť firewall? Ak áno, tak kde sa dá vypnúť? :d

 

Internet : UPC

Server : HP Prolian DL360

Link to comment
Share on other sites

Mozno firewall z routeru priamo ale na linuxe som s mc nepracoval kebyze to je windows tak to ti pomozem skorej bohuzial u linuxu som este nepouzil takze neviem

Link to comment
Share on other sites

Skúšal som, ale keď tam je ta ip, tak sa server nedá spustiť. A ktomu to ju tam akokeby automaticky doplní, tam to není potrebné, nemusí tam byť. Na windowse som to rozbehol bez tej zapísanej ip

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Skúšal som, ale keď tam je ta ip, tak sa server nedá spustiť. A ktomu to ju tam akokeby automaticky doplní, tam to není potrebné, nemusí tam byť. Na windowse som to rozbehol bez tej zapísanej ip

Ok říkal jsem že nevím jistě no tak jediné co mě už napadá je že nemáš fowardnutý port

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...