Jump to content

[MAP] Desert Town


NuSo

Recommended Posts

Môj posledný počin v MTA map editore je púšte mestečko vytvorené pri nočnom klube The Big Spread Ranch. Mapa má až 846 objektov a snažil som sa ju prepracovať do detailov. Ospravedlňujem sa za horšiu kvalitu videa, ale nechcelo sa mi babrať s úpravami a konvertovaním. Na ukážku by to malo stačiť.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gUxXUs7IP8A.

Link to comment
Share on other sites

Takto si predstavujem mapu...

Nádherné a dokonalé..

 

11.8/12

 

RESPECT !!

 

 

// Chýba ti TAG

 

Vďaka. Tag, kde ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8/10

 

Je ti pekne spracovné do posledných detailov ale je tam moc zábradlia na môj vkus a niektoré objekty sú trošku divné a sem tam je medzera :)

 

Medzera v akom zmysle ?

Link to comment
Share on other sites

8/10

 

Je ti pekne spracovné do posledných detailov ale je tam moc zábradlia na môj vkus a niektoré objekty sú trošku divné a sem tam je medzera :)

 

Medzera v akom zmysle ?

 

V takom že medzi niektorými časťami plota je miniatúrna mezdierka, že do seba presne nazapdá, ale to sú len také maličké bugy, lenže ja som veľký detailista :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

No práveže v tomto som absolútny detailista aj ja a musím ti povedať, že ak je niekde v plote medzera, je to na 100% naschvál. Schválne medzery v plote sú napríklad pri zadných dvoroch obchodov, kde je terén nerovný a snažil som sa o čo najreálnejšie spracovanie toho oplotenia pred železnicou. Preto má nejaké medzery, iné uhly a podobne. Takéto miesta totižto nikdy nebývajú sterilne presné a v tom to je. :) Ale beriem tvoj názor...

Link to comment
Share on other sites

Tak potom beriem s5, nevedel som že to máš urobené naschvál ;) 9/10 ;) Ako som povedal dal by som aj 10/10 len je to trošku preplácané na môj vkus ale na RP je to super mapa, napríklad to NTP či he NevadaRP tam sa to hodí perfektne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...