Jump to content

návrh Upozornění na nové příspěvky přes email


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, tak mě napadlo, že by zde mohlo být na výběr, jaký oznámení na email, bysme chtěli posílat.

Příklad

• upozornění na novej příspěvek v topicu

• upozornění na novou SZ

 

třeba mě to šíleně spamuje email, když tam vidim, že např. 8 lidí napsalo do stejnýho topicu a mě na email přijde 8 emailů o tom, že tam napsali, to bych (kdyby to šlo) omezil na to že pokud by byl v topicu novej příspěvěk tak by se poslal jen jeden email ale ne 8-10 :d jestli mě rozumíte ;)

 

Příklad 2

Je třeba topic o nějakym FS, do kterýho sem napsal a po mě tak napíše někdo další.

Napíše tam po mě 5 lidí a mě by na email nepřišlo 5 emailů, ale jen jeden. V přkadě, že bych kliknul na odkaz v emailu by se to vyresetovalo a poslal by se další email, kdyby tam zase někdo napsal ;) - snad chápete.

 

Komentujte, hlasujte, nadávejte :d jak je libo :d

Link to comment
Share on other sites

Nič v zlom ale mne na mail chodia iba správy ak mi niekto pošle SZ :d :D Tie príspevky sa dajú niekde vypnúť :d

vypnout se to dá alemě jde o to aby to neposílalo 4 emaily když napíšou 4 lidi do stejnýho topicu ale aby to napsalo jen jeden za všechny nový příspěkvy do doby než kliknu na odkaz kterej je v tom emailu :d nechápeš? nevadííí :d

Link to comment
Share on other sites

Posílá se vám to proto, že jste si zaškrtli v nějakém tématu Sledovat toto téma :-)

 

edit: Nevím jestli téma, každopádně u sekce určitě. Je to tlačítko " Sledovat fórum ", takže vy tam budete mít něco jako "Zrušit sledování"

Link to comment
Share on other sites

Đrago ak som ta pochopil myslis nieco ako aktivacne linky na online hrách rôznych? :d len aby ti aktivacny link znovuobnovil sledovanie tematu ale neviem to presne popísať ale ja sem si úplne rýchlo a jednoducho proste vypol komplet email sluzby z pawna a mám pokoj :d neupozornuje ma na sz na priatelov nepriatelov ale ani na prispevky mchatu ci do tém proste klídek mám ale hej keby ti posielalo tak jak vrvíš ty len jeden s aktivačným linkom tak možno by som ich viužíval ;):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...