Jump to content

Problém při načítání savu v SP


Guest Jakub Maršálek

Recommended Posts

Zdravím, po roce se mi zachtělo zahrát si SA singl, a už nějakou dobu použivám jeden save, kterej si pokaždé zálohuju, takže jsem nainstaloval SA vložil save do dokumentů do dané složky SA hru jsem spustil a dal jsem načíst save kde mi po chvíli načítání vyhodilo, že soubor gta_sa.exe přestal pracovat, ale když spustím novou hru tak mi hra načte bez problému, zkoušel jsem uplnej reinstall, instalace do jiných složek a bez úspěchu :) tak se chci zeptat jestli náhodou se tady stím někdo už třeba nesetkal a popřípadě poradil co a jak...říkám, všechno co bylo v mých silách jsem udělal zkoušel jsem i jiný cracky, ale prostě nic...

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak to neviem ale poradim ti zacni hru znova prejdi prvu misiu uloz si to a myslim niekde na gta.cz alebo garagemod alebo iny web neviem teraz kde byval jeden program na upravu savov tam si si nastavil nazov ulozenej misie , ci su tam ti strajkujuci vezni kolko gangzon existuje a kde municiu skilly v zbraniach vybavu zbrani zivot brnenie staty kde ta to portne po nacitani kolko si pozbieral ustric a graffitov podkov a co ja viem coho potom este hotcoffe si tam nastavoval a este nejake funkcie to malo takze radim stiahni program uloz novu hru a zvysok si nastav v programe poprípade stiahni prejdenu misiu alebo celu hru z gta.cz a pokial chces az tak velmi ten save tak skus zadať do google GTA save fixer alebo tak nejak sa to volalo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...