Jump to content

gamemode Extreme Stunts


Recommended Posts

Zdravím...možno si niektorý pamätáte môj už cca 3 roky starý mód Extreme Stunts o ktorý som prišiel. Rozhodol som sa ha obnoviť a dať mu druhý život

 

Mód bude bežať na VPS a nie na žiadnom SK/CZ hostingu...zatiaľ je iba vo výrobnej verzii a od finálnej verzie má ďaleko ale možno sa tam nikdy ani nedostane keďže vždy bude updatovaný novými objektmi a príkazmi či funkciami.

 

Bude bežať pod záštitou portálu Unizex.cz.

 

:!: Mód bude iba v anglickom jazyku :!:

 

Na móde pracujem výlučne ja a mapy robím spolu s iFailGamer-om.

 

Bude obsahovať VIP, samozrejme za poplatok.

 

Výhody VIP:

-Zľava 30% v obchodoch

-Zmena farby nicku cez napísanie názvu farby do dialógu

-Raz za 5 min. portnutie sa k inému hráčovi

-3 sloty na uloženie súkromnej pozície

Na ostatných výhodách sa stále pracuje

 

Obchod:

-Neobmedzené Nitro pomocou tlačítka - $150 000 VIP - $105 000

-Zmena farby vozidla - $200 000 VIP - $140 000

-Automatická oprava vozidla - $300 000 VIP - $210 000

-Automatické doplňovanie Života - $500 000 VIP - $350 000 - Nebude fungovať v DM zónach

 

Mód ma zatiaľ len 1712 riadkov...takže to chvíľu potrvá..je hotový cca z 5% aj s objektami.

 

Bude obsahovať Stunty...DM...Drifty a tak ďalej...proste všetko čo je potrebné v takýchto módoch.

 

Mód bude tiež obsahovať vlastný AS prispôsobený výlučne módu.

 

AntiMoneyCheat už je hotový takže sa zabráni cheatovaniu s peniazmi.

 

Viem že to zatiaľ nieje bohviečo ale ako som už spomínal...je na začiatku vývoja tak berte nato ohľad prosím :)

 

:!: Prvý verejný betatest bude 1.3.2012 :!:

 

Aby sa vychytali prípadné bugy a hráči povedali čo treba zlepšiť a čo pridať a taktiež celkový názor na mód :)

Link to comment
Share on other sites

Vieš kto je tu k***t tak leda tak ty! a tá tvoja skurvená matka ktora ťa vyplula! kokote :boss: :laugh:

jen si hraj na frajera ty zkurvenej desetiletej malej zmrdiku, mattsy je 2x tak starsi nez ty, je na foru drive, nez si se narodil a mas na nej nejaky keci, lama si tu maximalne ty, jen se tu ztrapnujes, bez se vybrecet k mamince a neser tady normalni lidi demente...

 

k modu... znam te dobre mattsy a vim, ze to urcite nebude nic spatneho, zatim si o tom moc informaci nepovedel, tak uvidime co z toho bude, rozhodne se na to prijdu podivat ;) GL

Link to comment
Share on other sites

k modu... znam te dobre mattsy a vim, ze to urcite nebude nic spatneho, zatim si o tom moc informaci nepovedel, tak uvidime co z toho bude, rozhodne se na to prijdu podivat ;) GL

 

Nepovedal som veľa informácii...nechcem prezradiť všetko a nejaké veci má ešte len napadnú...premýšľam postupne lebo potom pozabúdam ako a čo som chcel vlastne urobiť :d

 

Inak ďakujem všetkým zatiaľ ;)

Link to comment
Share on other sites

Zabudol si doplniť, že mód bude spustený v BETA verzii. 1.3.2012..PS: Doména nieje .eu ale .cz :d Také detaily. Ale mód je super :)

 

Naschvál som nezverejnil beta test !!! :d :D vrrrrrrrr zato ti utratím koňa :d :D

 

No jo sekol som sa...zo zvyku :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...