Jump to content
  • 0

pomoc Začínám a potřebuju něco k začátku :)


mattmatt

Dotaz

Zdravím :) rozhodl jsem se naučit se jazyk "PHP" a tak různě brouzdám po INternetu a hledám učebnice , návody a podobně ale tak trcohu "marně" a proto zde píšu jestli by ste mi neporadili jak začít, nebo co se naučit nejdřív..

a ještě jedna prosba jako editor jsem zvolil PSpad ... zvolil jsem zprávně ?¨

děkuji , kdyby by mi někdo chtěl pomoct byl bych moc vděčný :) (skype : reeder4k & Email : [email protected])

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No ja pouzivam NetBeans a nemozem si stazovat. Ja by som kupu knizky osobne zvazil u z len preto ze mas vsetko na internete a najlepsie sa to naucis tak ze budes nieco skusat a nie len citat teoriu :)

pravda bloody ;) však zkouším :) ale nemužu se nějak rozhejbat :( nevím odkud začít

Link to comment
Share on other sites

  • 0

skus udelat napr kalkulacku, nebo nejaky program co bude vypisovat neco na zaklade toho co mu zadas. Nebo skus nejaku low administraci, napr na samp. Nebo registraci/login, kludne kopiruj ale skus si tam pridavat vlastne veci a upravovat si to podla seba.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak se to taky učím ale nevim kde bych začal ale dost mi helpnul Bloodman ;) a tu literaturu resp knihy co mi doporučil tak to než přečtu tak budu mrtvej :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...