Jump to content

[Brutální útok] Skupinka kluků brutálně napadla asiata


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Už jsem zjistil v čem je problém... Toto nejsou Rasisti!! tak se vzpamatujte... při bližším zkoumání zjistíte že se jedná o nějaké Fandy Gangu Crips protože všichni maj maj skoro na sobě modrou barvu... a ten koho Bijou červenou, takže necpěte tu nic o rasizmu, jedná se prostě o Gang... konec

na ulici tě rozjebu protože se mi nelíbí tvoje barva trika ? :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Už jsem zjistil v čem je problém... Toto nejsou Rasisti!! tak se vzpamatujte... při bližším zkoumání zjistíte že se jedná o nějaké Fandy Gangu Crips protože všichni maj maj skoro na sobě modrou barvu... a ten koho Bijou červenou, takže necpěte tu nic o rasizmu, jedná se prostě o Gang... konec

na ulici tě rozjebu protože se mi nelíbí tvoje barva trika ? :DDDD

 

Tak pochop... v Americe to tak je... jenomže to není že se ti nelíbí je to prostě Barva nepřátelského gangu = červená = Bloods

 

 

P.S. - http://www.hiphopstage.cz/clanky/crips- ... -na-gangy/

Link to comment
Share on other sites

Už jsem zjistil v čem je problém... Toto nejsou Rasisti!! tak se vzpamatujte... při bližším zkoumání zjistíte že se jedná o nějaké Fandy Gangu Crips protože všichni maj maj skoro na sobě modrou barvu... a ten koho Bijou červenou, takže necpěte tu nic o rasizmu, jedná se prostě o Gang... konec

na ulici tě rozjebu protože se mi nelíbí tvoje barva trika ? :DDDD

 

Tak pochop... v Americe to tak je... jenomže to není že se ti nelíbí je to prostě Barva nepřátelského gangu = červená = Bloods

 

 

P.S. - http://www.hiphopstage.cz/clanky/crips- ... -na-gangy/

 

Todle není san andreas, vzpamatuj se... todle nevypadá na niggy z usa :eh:

Link to comment
Share on other sites

Už jsem zjistil v čem je problém... Toto nejsou Rasisti!! tak se vzpamatujte... při bližším zkoumání zjistíte že se jedná o nějaké Fandy Gangu Crips protože všichni maj maj skoro na sobě modrou barvu... a ten koho Bijou červenou, takže necpěte tu nic o rasizmu, jedná se prostě o Gang... konec

na ulici tě rozjebu protože se mi nelíbí tvoje barva trika ? :DDDD

 

Tak pochop... v Americe to tak je... jenomže to není že se ti nelíbí je to prostě Barva nepřátelského gangu = červená = Bloods

 

 

P.S. - http://www.hiphopstage.cz/clanky/crips- ... -na-gangy/

 

Todle není san andreas, vzpamatuj se... todle nevypadá na niggy z usa :eh:

 

já se mám vzpamatovat? vzpamatuj se ty.. prostě pochop že gangy nejsou jenom v USA! prostě jsou děti které je napodobují jenomže to lidí zakempení u PC nevidí protože s okolním světem nemaj co dočinění max přes net co? :)

Link to comment
Share on other sites

No strašné , tyhle týpci si zřejmně dokazují že jsou velcí borci.

Zmlátit ho , okrást ho... ku všemu byla ještě velká přesila.

Někdo jak tu píšete "kdyby mlátily takhle cigány tak by mně to bylo jedno"

Nehašme všechny do jednoho pytle.Ano taky nemám rád cigány , ale jenom ty co se podívají na lopatu a zastaví se jim tep... Ty normální co se snaží se začlenit do naši "rasy" dalo by se to tak řict, jsou naprosto v pohodě.

Taky vím že to je nepsravedlivé , že za všechno platíme a oni zamavají papírem a mají všechno zadarmo to už je prostě věc státu, nesuďmě všechny určitou skupinou.

Link to comment
Share on other sites

Nehašme všechny do jednoho pytle.Ano taky nemám rád cigány , ale jenom ty co se podívají na lopatu a zastaví se jim tep... Ty normální co se snaží se začlenit do naši "rasy" dalo by se to tak řict, jsou naprosto v pohodě.

stímhle souhlasím, kolují báchorky o slušných cigánech :d

 

jinak to video Hnus! zbít je jak psy.

Link to comment
Share on other sites

No strašné , tyhle týpci si zřejmně dokazují že jsou velcí borci.

Zmlátit ho , okrást ho... ku všemu byla ještě velká přesila.

Někdo jak tu píšete "kdyby mlátily takhle cigány tak by mně to bylo jedno"

Nehašme všechny do jednoho pytle.Ano taky nemám rád cigány , ale jenom ty co se podívají na lopatu a zastaví se jim tep... Ty normální co se snaží se začlenit do naši "rasy" dalo by se to tak řict, jsou naprosto v pohodě.

Taky vím že to je nepsravedlivé , že za všechno platíme a oni zamavají papírem a mají všechno zadarmo to už je prostě věc státu, nesuďmě všechny určitou skupinou.

Napíšu ti tu krásnou větu kterou sem někde viděl .. Nebudu třídit kamion špatných brambor kvůli 20 dobrým kouskům prostě je všechny vyhodím .. I když slušní cigáni mi zase tak moc nevadí.. Ale kolik je slušných cigánů ? Jednou mě okradli 2 cigáni v 7 letech docela ubohost ne ? Jinak jak je všechno nespravedlivé třeba koukni na trest co dostane cigán a za tu samou věc bílý ! Teď ta první vražda jak zabil děda cigány všichni se o to zajímali jak cyp kdyby to byl bílý tak po tom ani pes neštěkne.. Děda je postřílel v sebe obraně a teď mu cigání hrozí smrtí to aby se bál každý se bránit doprdele ... Taky sem viděl video kde cigáni řvali vy kurvy špinavý český a byli tam i policajti co s tím udělali velkou piču kdyby bílý zařval vy kurvy špinavý romský no tak všichni si dovedeme představit jak by to dopadlo ... Chodí krást sou vychcaní kradou pod 5 tisíc aby se jím nic nestalo vole když je chytnou řvou jak kreténi vole.... Furt jen vyhrožují ho*no se jím může stát ... Já bych prostě na všechny stejným metrem jak bílé tak na cigány stejné tresty .. Přitom ty tresty v české republice stojí uplně za ho*no ! Jeden dostane 13 let za pokus o vraždu druhý dostane 10 let za vraždu ... Za vraždu pokud se nepletu tu je asi 15 let ? .. V americe je za 1 zabitého 1 doživotí .... Ale to jsem trochu odběhl od tématu :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Jenže to je chudak asiat a ne nejaky cigan :d

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Jenže to je chudak asiat a ne nejaky cigan :d

 

A přesně o tomhle mluvim..

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Jo, jenomže tady, v českém státě jsou češi a moráváci (a také slezané) diskriminovaní!

Když nějaký čech zmlátí cigána, jsou toho plné média, všichni cigáni furt melou že to byl rasistický útok, ovšem když skupina cigánů zmlátí čecha, média o tom mlčí, protože jinak by na ně cigáni ukazovali, že jsou to rasisté!

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Jo, jenomže tady, v českém státě jsou češi a moráváci (a také slezané) diskriminovaní!

Když nějaký čech zmlátí cigána, jsou toho plné média, všichni cigáni furt melou že to byl rasistický útok, ovšem když skupina cigánů zmlátí čecha, média o tom mlčí, protože jinak by na ně cigáni ukazovali, že jsou to rasisté!

 

Vím jak to tu funguje .. nemusíš mi to říkat .. den co den mi to stát hazí do xichtu..

Link to comment
Share on other sites

Ano,tohle je rasismus.Ano,s timhle já plně souhlasím.Mě neříkejte že nemám házet všechny do jednoho pytle .. víte kde byl točený film Bastardi ? u nás ...A stejně .. už několik z vás řeklo že kdyby to udělali cikanovi tak se vám to líbí... a to rasismus neni ? ...

Jen chci podotknout 1. Nesnásnáším Rasismus a cikány..

a k tématu : všechni by zasloužili rozmlátit držku.. chudák japončík

Link to comment
Share on other sites

Ano máte pravdu docela se nebere ohled na bílé lidi vůči romům...

Tady př.Vansdorf , město které se asi nikdy nezačlení do skupiny bílích,ne že by to bílí nechtěly oni sami nechcou proto Dělnická Strana udělal pochod, co udělala policie ?

Mlátila bílé lidi , romové ještě obsipávaly bránicí je policisty rasistyckýmy nadávkamy.

Mně to připadne že zachvíly to tady dopadne jak BRONX v Americe, kde nechodí policie , ale už rovnou armáda...

Link to comment
Share on other sites

Ano máte pravdu docela se nebere ohled na bílé lidi vůči romům...

Tady př.Vansdorf , město které se asi nikdy nezačlení do skupiny bílích,ne že by to bílí nechtěly oni sami nechcou proto Dělnická Strana udělal pochod, co udělala policie ?

Mlátila bílé lidi , romové ještě obsipávaly bránicí je policisty rasistyckýmy nadávkamy.

Mně to připadne že zachvíly to tady dopadne jak BRONX v Americe, kde nechodí policie , ale už rovnou armáda...

Plnej souhlas ParadoXX , zachvilku budou v České republice převládat romévé a dopadne to tak že nám seberou vládu , a podobně a my "bílí" budem nucení se odstěhovat ...

a policisté už to neřeší teď ... opravdu by mě zajímalo co budou dělat za pár let pokud ot takto bude pokračovat dál ;) toď můj názor ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...