Jump to content

[OSTATNÍ] Duch natočený v ČR. Co si o tom myslíte?


Emppu

Recommended Posts

Zdravím. Narazil jsem na zajímavé video o setkání s duchem na území ČR. Co si o tom myslíte? Je to pravda? Nebo je to podvod století? Diskutujte :d

 

 

Upozornění: Pokud jste malí, jděte si radši hrát s vláčkem, protože z toho běhá mráz po zádech :d

Link to comment
Share on other sites

Rozhodně je to něco, čemu nerozumí nikdo znás. Já osobně sem zažil taky pár věcí, ze kterejch jde mráz po zádech. Jedna z nich je když mi bylo 14 let tak mi umřela babička a v den kdy měla pohřeb sme přespali s rodičema u dědy, aby tam prostě nezůstal sám. Já spal v ložnici kde spávala babička a když už sem začal usínat, tak sem ucejtil, jak na mě někdo sahá, bohužel nejhorší na tom bylo, že byla tma a v pokoji sem byl jenom já.

 

K videu - velice zajímavej úkaz a rozhodně věřim, že něco jako duchovní život, posmrtnej život, nebo i reinkarnace je víc než pravděpodobná ;)

Link to comment
Share on other sites

Videl jsem v telce..nebal jsem se,spis jsem byl zaujaty.

Mimochodem je vic nez pravdepodobne ze duchove a mimozemstane existuji.

A jsou na nasi strane.

Ted je nejvetsi zajimavost zda existuje peklo a nebe.. :think:

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč jste z těch duchů tak podělaní ... stejně vás nezabijou protože jsou nehmotní

 

musia mať nejakú hmotnosť inak by sme ich nevideli... alebo aspoň energiu...

 

Inak fuch nás nezabije ale človek si to privodí sám - strachom (sebevražda....)

 

 

Inak to video si pozriem :d

Link to comment
Share on other sites

No, já se na to podíval včera v 0:45 a pak jsem myslel, že se potentuju strachy. Dle mého názoru duchové jsou, stejně tak jiné druhy z jiných koutů galaxie...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...