Jump to content

[PC] Windows Vista vs Seven ?


_Killer_

Recommended Posts

Hotovo nainštalovný W7 Ultimate x86 nainštalované to bolo za 19min 25sec ;) ide mi teraz všetko bez sekania ;)

a hele nevíš jak ho aktivovat? :d

ja mam v kompu aktivator :d

Link to comment
Share on other sites

Ja som kupil notebook od orangu bola tam vista a po zaruke som preinstaloval na 7 lebo vista je proste fail. Ale ak maš tu vistu legálnu a notebook v zaruke radšej by som som nechal lebo ked sa ti napr pokazí a nebudu ti ho chcieť reklamovať kôli OS tak to by bola patalia. je to proste na tebe . Ale radím ti 7

Link to comment
Share on other sites

Hotovo nainštalovný W7 Ultimate x86 nainštalované to bolo za 19min 25sec ;) ide mi teraz všetko bez sekania ;)

a hele nevíš jak ho aktivovat? :d

ja mam v kompu aktivator :d

pošli :d, já sem si v pátek přeinstaloval winy, a teď mi zčernala obrazovka, že mam nepravou kopii :d

Link to comment
Share on other sites

pošli :d, já sem si v pátek přeinstaloval winy, a teď mi zčernala obrazovka, že mam nepravou kopii :d

Stahoval si aktualizácie ? :d Lebo ak si ich stiahol aj s číslom 33 na konci tak sa ti ani nedivím... :d

Link to comment
Share on other sites

pošli :d, já sem si v pátek přeinstaloval winy, a teď mi zčernala obrazovka, že mam nepravou kopii :d

Stahoval si aktualizácie ? :d Lebo ak si ich stiahol aj s číslom 33 na konci tak sa ti ani nedivím... :d

asi j, když sem včera vypínal PC ta se jich 135 instalovalo :d

Link to comment
Share on other sites

pošli :d, já sem si v pátek přeinstaloval winy, a teď mi zčernala obrazovka, že mam nepravou kopii :d

Stahoval si aktualizácie ? :d Lebo ak si ich stiahol aj s číslom 33 na konci tak sa ti ani nedivím... :d

jj, když sem včera vypínal PC ta se jich 135 instalovalo :d

Tak to si posral.. :d Poradím ti jedine niaky aktivátor..

Link to comment
Share on other sites

Visty nejsou tak spatne ale musis si je umet dobre nastavit

Co by sis tam chtěl nastavovat prosimtě?

 

Neporadíte mi ešte čo si mám vybrať :) ? Ultimate,Professional,Home Premium ?

Home premium je hlavně málo náročné na HW :)

 

si zabil ze xp je lepsie :d :D :d ,, 7 jednoznacne, ja som si na pc vladace instaloval sam, takze to uz update robit nemuseli..

Sice nevím čemu se tak směješ, ale XP je stále stabilnější OS jak Win 7...pořád má navrch...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

pokud nemáš original Vista ani Seven tak doporučuji seven...ale jakmile máš Vista origoš tak doporučuji Vista..když si nainstaluješ všechny Aktualizace tak je jako Win 7 :) a rychlý atd..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...