Jump to content

[PC] Kazdu chvilu sa mi vypina net, je to virusom?


Recommended Posts

Ahojte, mam taky problem, teraz sa mi vkuse vypina net, az do dakej chvili dokym sa zase zapne.... Vcera mi to nerobilo, len ako som teraz zapol NTB sa mi stale resetuje PC a obavam sa ze mam v NTB virus a v NTB mam dost dolezite udaje. Preto sa bojim vypnut NTB. Co na to hovorite vy??? P.S. Dakedy mam problem ze mi nejde vobec net ale po restarte uz ide...

Link to comment
Share on other sites

Podla mna to je na 100% vir. Toto mi robi: pocuvam radio, a zrazu prestane hrat, davam nan ze aby sa znovu pripojil no pise ze sa neda pripojit. Idem teda do chromu, stlacim F5 a internet ide, tak este raz skusim a uz ide... Ja tomu nechapem..

Link to comment
Share on other sites

Ne , internetem to neni, 100%. Mame pripojene magio a este jedneho suseda na nete a tam to ide OK. A P.S. I programy blbnu

 

tak i programy.. tak to bude virus no.. kdyz uz budes v koncich preinstaluj windows a zanechej soubory,to virus odstrani a ty nebudes mit ztratu

Link to comment
Share on other sites

no ok, eset vymazal vsecke viry, mal som ich 3 a uz su viliecene, no tak ci tak to robi, idem si zalohovat veci a restart :p

 

Windows reinstallovat nemusíš.

Co se týče viru, tak ten práve spustíš restartováním počítače.

 

Napiš mi SZ a já Ti poradím co s tím dělat ;-) Ještě dnes budeš mít počítač čistý.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...