Jump to content

ftp pripojeni


rhsCZ

Recommended Posts

zdravim mam takovy problem ze kdyz se chci pripojit na naky ftp server jakykoliv tak se to proste nechce pripojit vzdycky to skonci u zjisteni ip adresy serveru dela to total commander tak i filezilla nevite kde muze byt problem?

Link to comment
Share on other sites

filezilla piše

Stav:	Zjišťování adresy srv30.enodra.cz
Stav:	Pokus o připojení se nezdařil. Došlo k chybě „EAI_NONAME - Neither nodename nor servname provided, or not known“.
Chyba:	Nelze se připojit k serveru

neco podobnyho dela i total commander tady to nebude programem ale nwm cim

Link to comment
Share on other sites

Stav:	Zjišťování adresy srv30.endora.cz
Stav:	Připojování k 88.86.120.211:21...
Stav:	Pokus o připojení se nezdařil. Došlo k chybě „EACCES - Permission denied“.
Chyba:	Nelze se připojit k serveru

tak to uz fakt nwm :d

Link to comment
Share on other sites

zkus napsat jako hostitele webadmin.endora.cz

 

 

To určite nepomôže, to je odkaz len na webadmina. A zadal si meno a heslo správne? Mozno si napisal aj male to čo je napísané veľkým. Alebo skús zmeniť FTP klienta

Link to comment
Share on other sites

Lenže FTP je na http://webftp2.endora.cz/ Preto si myslím, že odkaz na webadmina to nevyrieši, alebo možno, keď sa cez to pripájaš tak áno ale ja som to neskúšal a ani si nemyslím, že keď je FTP umiestnené na jednej adrese tak sa môžem pripájať cez inú

Link to comment
Share on other sites

Lenže FTP je na http://webftp2.endora.cz/ Preto si myslím, že odkaz na webadmina to nevyrieši, alebo možno, keď sa cez to pripájaš tak áno ale ja som to neskúšal a ani si nemyslím, že keď je FTP umiestnené na jednej adrese tak sa môžem pripájať cez inú

 

Nedohaduj se a zkus to! ;)

Link to comment
Share on other sites

zkus napsat jako hostitele webadmin.endora.cz

 

 

To určite nepomôže, to je odkaz len na webadmina. A zadal si meno a heslo správne? Mozno si napisal aj male to čo je napísané veľkým. Alebo skús zmeniť FTP klienta

vsechno jsem zadal správně skousel jsem navic total commander a tam to konci

Connect to: (15.01.2012 19:33:50)
hostname=srv3.endora.cz
username=bdc
startdir=
srv3.endora.cz=88.86.120.211

a pak hláška připojení se nezdařilo

ale tady nejde jen o endoru ale nechce se to pripojit ani na php5 atd. a ja si fakt nwm rady

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...