Jump to content

[Hledám] Spoustu věcí okolo Call of Duty


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Čau lidi potřeboval bych pomoct.

Já jakož to že CoD nehraju, jsem členem http://www.26thid.com

A filmaři od CoD nás kontaktovali, jestli bychom mohli pro ně účinkovat v trileru.

Samozřejmě to přijali a já sháním něco o té hře :d...

 

Potřeboval bych:

- Oficiální web

- Něco kde se děj odehrává

- a pak cokoliv co jste zažili, jaké máte zbraně, něco co by mi mohlo pomoct při chování, atd...

 

uvítám všechno i to že mám mít zbraň.. :d

 

Dík všem co napíšou

 

 

+ nepište mi že mám mít zbraň ;D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
O všech dílech, nebo jen o nějakém určitém?

 

nejspíš o tom posledním a vaše XP o posledním vydaném.. díky

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Asi jen to, že COD jede už 5 let (5 verzí hry) na stejným posraným enginu a je to pořád stejná nuda :)

 

a hral jsi to?

Link to comment
Share on other sites

Asi jen to, že COD jede už 5 let (5 verzí hry) na stejným posraným enginu a je to pořád stejná nuda :)

 

a hral jsi to?

 

Ano, hrál.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Asi jen to, že COD jede už 5 let (5 verzí hry) na stejným posraným enginu a je to pořád stejná nuda :)

 

a hral jsi to?

 

Ano, hrál.

 

ok, a nevzpomeneš nebo nevybavíš si na nějaké speciální věci? něco čím je CoD výjmečný...

Link to comment
Share on other sites

...

 

Tak první věcí, co bych shodil jsou hráči. V podstatě je CoD o "utíkej, střílej, pokus se zabít vše co potkáš", a taky to, že čím vyšší level, tím hůře se člověk zabíjí. Tzn. začátečník proti hráči s větší úrovní nemá šanci.

 

Dále taky určitý divný chování zbraní, na který prostě nejsem zvyklý.

 

Pak taky debilní matchmaking, kdy někdy čekám i 10 minut než se připojím do hry a zjistím, že jsou tam samí idioti, odpojím se a čekám zase 10 minut :)

 

 

Je to dost pesimistický, nesnáším CoD, miluju battlefieldy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
...

 

Tak první věcí, co bych shodil jsou hráči. V podstatě je CoD o "utíkej, střílej, pokus se zabít vše co potkáš", a taky to, že čím vyšší level, tím hůře se člověk zabíjí. Tzn. začátečník proti hráči s větší úrovní nemá šanci.

 

Dále taky určitý divný chování zbraní, na který prostě nejsem zvyklý.

 

Pak taky debilní matchmaking, kdy někdy čekám i 10 minut než se připojím do hry a zjistím, že jsou tam samí idioti, odpojím se a čekám zase 10 minut :)

 

 

Je to dost pesimistický, nesnáším CoD, miluju battlefieldy :)

 

 

xD měl jsme namysli chování a ne techniku :d ale díky ;)

Link to comment
Share on other sites

...

xD měl jsme namysli chování a ne techniku :d ale díky ;)

 

o cod by se toho dalo tolik říct..., začal bych od začátku a to od CoD 1 kdy to vše vypuklo v roce 2003, následoval na tuto úspěšnou hru datadisk s názvem United Offensive, který do přidává techniku do hry. Potom už je to jedna velká cesta, CoD 2 2005, plno hráčů opouští cod1 a přechází na novější cod2, která má v podstatě jen jinou grafiku hry a upravené chování zbraní. Dále je tu CoD MW ( cod4), které poprvé zasahuje do současnosti, zanese nás do celého světa a příběh končí netradičně smutně. Další rok vyjde CoD WaW, který nás tentokrát zanese opět do 2. sv. jako první a druhý díl ale i do Pacifiku. Následuje CoD MW2, které pokračuje na události ze čtvrtého dílu.... Další rok vyjde CoD BO, který má svůj specifický děj. Poslední rok vyšlo nejnovější cod MW3, které nám ukončilo děj z MW2.

 

Bral jsem to polopatě...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

o cod by se toho dalo tolik říct..., začal bych od začátku a to od CoD 1 kdy to vše vypuklo v roce 2003, následoval na tuto úspěšnou hru datadisk s názvem United Offensive, který do přidává techniku do hry. Potom už je to jedna velká cesta, CoD 2 2005, plno hráčů opouští cod1 a přechází na novější cod2, která má v podstatě jen jinou grafiku hry a upravené chování zbraní. Dále je tu CoD MW ( cod4), které poprvé zasahuje do současnosti, zanese nás do celého světa a příběh končí netradičně smutně. Další rok vyjde CoD WaW, který nás tentokrát zanese opět do 2. sv. jako první a druhý díl ale i do Pacifiku. Následuje CoD MW2, které pokračuje na události ze čtvrtého dílu.... Další rok vyjde CoD BO, který má svůj specifický děj. Poslední rok vyšlo nejnovější cod MW3, které nám ukončilo děj z MW2.

 

Bral jsem to polopatě...

 

presne to jsem potřeboval díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...