Jump to content

gamemode Return Assassin


Recommended Posts

Na úvod

Jistě hodně lidí zná hru Assassin's Creed (1,2, Bratrstvo nebo odhalení) návrh na vytvoření módu do SA-MP už navrhoval uživatel "fugasjunior" nechal sem se inspirovat přiznávám.

Mód který jsem já začal dělat se ale nenachází v 11. nebo 15. století, s tím vůbec nemá s hrou nic společného, odehrává se konkrétně v roce 3012 kde bude mít každý hráč možnost úkrytu v interiéru ve kterém si bude moci přečíst své statistiky nebo se napojit přes animus do svého předka který žil v roce 2014 po obnovení assassínů a templářů.(nemějte ale mínění že svého předka jen tak když vám půjde o život vypnete a vrátíte se do roku 3012 :d půjde to jen po určitou tobu a pokud po vás nikdo nepůjde nebo nebude někdo kdo by vás mohl zabít na blízku, na tom ještě popřemejšlím..)

Ve hře budete mít 2 postavy tedy postavu v budoucnosti a minulost.

(POZNÁMKA: Jsem si plně vědom že jsem mnoho módů připravoval a nedokončil, ale todhle mě celkem chytlo a na 50% to bude 8-) )

 

Hodnosti ve hře

Po prvním spawnu budete mít hodnost začátečník poté můžete vejít na území templářů nebo assassínů kde najdete hlavní doupě a můžete začít ve výcviku který když dokončíte získáte hodnost Assassínský učeň a budete mít bouchačku a jednu skrytou čepel.

 


 

Hodnosti obecně

Hašašín:

 

Assassínský učeň

Assassín

Assassínský Zabiják

Assassínský Mistr

Assassínský Vládce (Pouze po získání 5 Andreaských klíčů a nalezení jablka ráje které je umístěno v podzemní mapě uprostřed San Andreas)

 

Templář:

 

Templářský učeň

Templář

Templářský válečník

Templářský zabiják hašašínů

Templářský Vládce (Pouze po získání 5 Andreaských klíčů a nalezení jablka ráje které je umístěno v podzemní mapě uprostřed San Andreas)

 


 

Andreaské Klíče

 

Andreaské klíče se nacházejí po celém San Andreas je jich 5 a nejlehčeji je můžete nalést pomocí orlího pohledu, poté vám bude klíč svítit přímo do očí. Ale pokud někdo bude mít klíč můžete ho zabít a klíč získat zpět ale pozor, pokud zabijete někoho s bratrstva automaticky stratíte hodnost o stupeň dolu, ale pokud získáte všech pět, a dorazíte na místo zámků dokud vás nikdo nezabije můžete svoje klíčema otevřít bránu a dostat se k jablku ráje které vám dá nadschopnosti zabít každého ve vašem dohledu.

 


 

Mise, získávání peněz a hodnosti

 

V gamemodu budou také mise, a nezapomínejte todhle neni starověk ale novověk, takže sniperky, a různý "pistole" budou !

Kvůli misím ve kterých většinou půjde o to někoho nepozorovaně odprásknout nebo nechat zničit nějáké území tak kvůli co největší anonimitě jsou vypnuté nicky nad postavou, takže uvidíte akorát tak postavu, která se stejně může schovat někam do úkrytu, nebo naplánovat skok se skrytou čepelí s nějákého vysokého baráku.

Po zničení cíle dostanete body za které se vám postupně přidává hodnost a získáváte peníze za které si můžete koupit nějáké bomby, vylepšení ochrané zbroje na postavě (Nepřítel vás poté hůře zabije), nebo si koupit nějáký doplněk lékárničky, šipky s jedem..

 


 

Renovace budov

 

Po mapě je možnost některou budovu nechat renovovat za určitou částku a pak s ní získávat příjmy které si vyberete v bance.

 


 

(Dál nás čeká orlí pohled, lékař, kadeřník, (možná) výroba bomb, kupování hotovích bomb, černý trh a mnoho mnoho dalšího)

 

Většina nápadů je ze samotné hry, to přiznávam, ale myslim že by to mohlo vyjít, pracuju na tom 3 týdny cca 4hodiny denně tak 20% už snad mám, zatím se to daří :)

 

Posuzujte, kritizujte .. chvalte :d pokud se vám líbí ... další nápady přímám a můžu aplikovat přímo do modu pokud dokážu vytvořit ...

Link to comment
Share on other sites

Většina nápadů je ze samotné hry, to přiznávam, ale myslim že by to mohlo vyjít, pracuju na tom 3 týdny cca 4hodiny denně tak 20% už snad mám, zatím se to daří

 

3*7 = 21 dní (cca)

21*4 = 84 hodin (cca)

 

řekněme že za hodinu napíšeš tak 300 řádkůa 84*300 = 25200 řádků.

Píšeš, že máš cca 20% módu

tím pádem to vychází že tvůj gamemód bude mít 126,000 řádků :d

Trochu přehnané, ne? :d :D

 

Jinak popis se mi celkem líbí, assasina jsem nikdy nehrál a pokud to dokončíš tak se přijdu mrknout. Hodně štěstí ;)

Link to comment
Share on other sites

Vyzerá to dobre ! Aj keď iba 50 % je hotové, dávam ti 10/10. Dúfam, že bude aj IP od servera na vyskúšanie.

Dík, no je tak 20% hotovo :d ještě musim udělat něják ten orli zrak :d a hodně věcí ještě, zatim mam mapy, text drawy, hodnosti, obchody, bomby, úkryty a pracuju na misích .. ještě hodně toho schází

Server zatim mam hamachi testuju s kámošema .. až bude většina hotová tak koupim server .. ale prej to vypadá zatim dobře soudilo asi 6 lidi a zázračně se povedlo udělat bez bugů :d no spíš bugy sem vyřešil :d taky pawnim asi po půl roce ..

 


 

 

Většina nápadů je ze samotné hry, to přiznávam, ale myslim že by to mohlo vyjít, pracuju na tom 3 týdny cca 4hodiny denně tak 20% už snad mám, zatím se to daří

 

3*7 = 21 dní (cca)

21*4 = 84 hodin (cca)

 

řekněme že za hodinu napíšeš tak 300 řádkůa 84*300 = 25200 řádků.

Píšeš, že máš cca 20% módu

tím pádem to vychází že tvůj gamemód bude mít 126,000 řádků :d

Trochu přehnané, ne? :d :D

 

Jinak popis se mi celkem líbí, assasina jsem nikdy nehrál a pokud to dokončíš tak se přijdu mrknout. Hodně štěstí ;)

 

Taky sem ze začátku moc to pawn po dlouhý době nechápal :d nevim jak dlouho vždycky přestávka, jídlo :d zapařil sem, vem se psem, na cígo , chvilky prostě vždycky něco udělal taky jiný povinosti, a ted se musim zas učit žejo pololetí, tak hodinu denně mozná :d nevim nepočitam :d

Link to comment
Share on other sites

omg "hotovích" to mi blesklo do očí

btw novověk byl za Habsburků tj rok 1600 - 1915 :d ted je moderní doba xD

 

 

Jinak nápad vskutku dobrý ale jsem zvědav jestli to dokončíš

 

a ještě něco budou vůbec používány vozidla? a budou normální nebo nějak upravíš ty stávající?

Link to comment
Share on other sites

omg "hotovích" to mi blesklo do očí

btw novověk byl za Habsburků tj rok 1600 - 1915 :d ted je moderní doba xD

 

 

Jinak nápad vskutku dobrý ale jsem zvědav jestli to dokončíš

 

a ještě něco budou vůbec používány vozidla? a budou normální nebo nějak upravíš ty stávající?

Moderní novověk to je ted spíš :d

Vozidla budou ale úprav hodně, na všem, jak na postavách tak na autech, ale jako bylo v assassínovi to skákání a lezení na baráky .. to asi nevyřešim :d

Link to comment
Share on other sites

s tím skákáním bych ti pomohl mám zhruba představu jak by to mohlo vypadat

a s lezením na baráky :d to nevím snad jen pomocí nějakého objektu? :d :D

Link to comment
Share on other sites

s tím skákáním bych ti pomohl mám zhruba představu jak by to mohlo vypadat

a s lezením na baráky :d to nevím snad jen pomocí nějakého objektu? :d :D

Hrál si to někdy :d? tim myslim že se zachytneš třeba za okno, pak za nějákej rám nebo tak a tak vylezeš na střechu jako spiderman :d nato se*u moc těžký :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...