Jump to content

ASUS P4SP-MX


sk1ll3r

Recommended Posts

Caute pls mozem dat do Zakladnej dosky (ASUS P4SP-MX) dat 2 rozdielne ram pamäte? (256MB a 512MB) ?? Sú obidve DDR1 (DDR) ale neviem ci mozu ist s dvomi rozdielnymi pamätami?? Ked som PC kupil bola tam ta 256MB ale teraz som pred nedavnom menil na 512MB

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako je to s DDR1, ale RAMky by mali byť spárované (1GB, 1GB ; 2GB, 2GB; 4GB, 4GB)

No ja som mal v starom ntb DDR2 1x 512 MB a 1x 1GB takže myslím že nemusia byť spárovane podla veľkosti..

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako je to s DDR1, ale RAMky by mali byť spárované (1GB, 1GB ; 2GB, 2GB; 4GB, 4GB)

No ja som mal v starom ntb DDR2 1x 512 MB a 1x 1GB takže myslím že nemusia byť spárovane podla veľkosti..

 

Na starom PC som mal 1GB ale keď som tam chcel pridať 2GB RAM, tak nešlo, jedine, že by som tam nechal len jednu z tých dvoch :)

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako je to s DDR1, ale RAMky by mali byť spárované (1GB, 1GB ; 2GB, 2GB; 4GB, 4GB)

No ja som mal v starom ntb DDR2 1x 512 MB a 1x 1GB takže myslím že nemusia byť spárovane podla veľkosti..

 

Na starom PC som mal 1GB ale keď som tam chcel pridať 2GB RAM, tak nešlo, jedine, že by som tam nechal len jednu z tých dvoch :)

No ja niesom niaky odborník do pc ale nebolo to tým že ta väčšia 2GB RAM mala inú frekvenciu (mhz) než ta čo už bola v pc ? To mohla byť ta chyba... ;)

Link to comment
Share on other sites

Caute prosím mozem dat do Zakladnej dosky (ASUS P4SP-MX) dat 2 rozdielne ram pamäte? (256MB a 512MB) ?? Sú obidve DDR1 (DDR) ale neviem ci mozu ist s dvomi rozdielnymi pamätami?? Ked som PC kupil bola tam ta 256MB ale teraz som pred nedavnom menil na 512MB

512 DDR1? To se ještě prodává? :d Já jsem nedavno kupoval 2x 4GB 1333mhz asi za 800Kč :) k tématu, mělo by to jít.

Link to comment
Share on other sites

ak je ina frekvencia tak to nepojde.. a hoste, tomu se rika 8gb kit :d mas kingston?

povedal macher do pocitacov

Takze po 1 je jedno ci mas ramku 256mb 512mb mozes ich sparit pokial su obydve DDR1 nikdy nemozes sparit trebars DDR1 s DDR3 :p

a to je uplne jedno ci ta 256 ma 333MHz a 512 ma 666MHz mozes ich sparit...

Najlepsie je vsak sparit ramky ked ma taku istu rychlost MHz... a su takej istej znacky...

Pokial sparis ramky s inou znackou abo s inou rychlostou mozu sa hadat... a moze ist len 1dna... cize podla mna to je uplne zbytocne co chces spravit na chode pc ti to az tak nepomoze ta 256ka :d moze ti ist este pomalsie stoho pc...

Link to comment
Share on other sites

si zabil.. nemozes spojit 1000 mhz a 2000 mhz.. aj ked na tychto novych sa ta ramka podtaktuje, nataktuje.. a 512mb a 256mb ide.. ako napisal indian, je dobre ked maju rovnaku znacku ale vela ludi nema a ide im to krasne.. ale zas su aj taky ze im jedna nefunguje

Link to comment
Share on other sites

si zabil.. nemozes spojit 1000 mhz a 2000 mhz.. aj ked na tychto novych sa ta ramka podtaktuje, nataktuje.. a 512mb a 256mb ide.. ako napisal indian, je dobre ked maju rovnaku znacku ale vela ludi nema a ide im to krasne.. ale zas su aj taky ze im jedna nefunguje

:d 1000MHz ramka a 2000MHz ramka neexistuje a poviem ti novinku ano mozes ich spojit myslim tu 512 a 256 s inou rychlostou a napisal si to iste co ja skoro zbytocne...

Link to comment
Share on other sites

to 1000 a 2000 mhz bol len priklad.. a to kombinovanie napr tych 1000 a 2000 mhz na starych doskach robi hovadiny ako mne na starom pc.. ale nechajme to uz tak, snad mu to ide..

Link to comment
Share on other sites

jzs maria ale ked ma pocitac s roku 1 ze tam mal dpc ramku 256 a dal tam 512 tak tie urcite nebudu mat 1333MHz alebo viac a co sa aj cudujes ked mas pocitac s roku 1 a mi chces povedat ze je DDR1 1333MHz? alebo nebodaj este vacsia sa zobud!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...