Jump to content

[Hladam] Free SA:MP hosting


BELZI

Recommended Posts

Ahojte, hladám nejaký hosting na samp, ale aby bol zadarmo (nie pipni). Viem, že tu na fóre je tu tých tém veľa, ale žiadny odkaz už nefunguje. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Dobrý Free hosting sa:mp nieje. Zaplať si SMS-kou na treba

crazyhost.eu alebo Portál člověka s několika multiúčty.cz a Portál člověka s několika multiúčty máš na tuším 3 dni zadarmo a je tu ešte xel.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zrovna sem s kámošem udělal free hosting.. ;)

ALe příští měsíc ho budeme rušit. A pořizovat lepší VPS.

Tak neváhej a regnise :d

http://gamewar12.tk/news.php

Link to comment
Share on other sites

Zapojuju se taky,pokuď zná někdo kvalitní Free Hosting který je spolehlivý a máte sním zkušenosti tak mi ho napište do SZ

Děkuji

 

Kvalitní free hosting, asi neseženeš...... ale jestli chces pro zatím se regni u mě ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapojuju se taky,pokuď zná někdo kvalitní Free Hosting který je spolehlivý a máte sním zkušenosti tak mi ho napište do SZ

Děkuji

 

Kvalitní free hosting, asi neseženeš...... ale jestli chces pro zatím se regni u mě ! ;)

 

http://gamewar12.tk/apanel/

Nechcem ti nic hovorit ale zmena alebo zmazanie copyrightu je porusenie licencie... Po uprave scriptu si tam mozes prodat svoje meno, nikoliv upravit stavajici copyright...

Link to comment
Share on other sites

Zapojuju se taky,pokuď zná někdo kvalitní Free Hosting který je spolehlivý a máte sním zkušenosti tak mi ho napište do SZ

Děkuji

 

Kvalitní free hosting, asi neseženeš...... ale jestli chces pro zatím se regni u mě ! ;)

jinými slovy, kvalitní free hosting není ani tvůj, takže mu doporučuješ svůj, který patří mezi nekvalitní? To je asi rád :oboci:

Link to comment
Share on other sites

už nejsou žádné linky...... to bude proto že je cool hosting který nevydrží ani pár měsíců to je pak na nic :v: .... Kup si třeba u fakahedy za 50 kč kvalita a dobrá cena :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

nejlepší a nejkvalitnější free smap hosting : www.grand-host.eu ale brzo budou přechazet na placenou verzi .... jso udost uspěšný vyšplhal ise na horu během pár měsícu a stale fungujou a pracují na vylepšení a nových systemech tak přijdte za námi a objednejte si zdarma Smap Server

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
On 2. 1. 2012 at 13:06, InDol said:

Dobrý Free hosting sa:mp nieje. Zaplať si SMS-kou na treba

crazyhost.eu alebo Portál člověka s několika multiúčty.cz a Portál člověka s několika multiúčty máš na tuším 3 dni zadarmo a je tu ešte xel.cz

 

Nevíte někdo, co děje s crazyhost.eu , když se chci zaregistrovat, tak mě to hodí na novinky

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...