Jump to content

Subdomena vasadomena.codearts.cz


Patrik017

Recommended Posts

Lukaš Valenta, mam plateny webhosting a domena u forpsi mal som ju už dosť dávno ale nehadám sa s tebou ! A inak som s nim spokojný všetko klape ako má !

 

Taktiež to mám aj ja . a som spokojný

Link to comment
Share on other sites

Lukaš Valenta, mam plateny webhosting a domena u forpsi mal som ju už dosť dávno ale nehadám sa s tebou ! A inak som s nim spokojný všetko klape ako má !

 

Taktiež to mám aj ja . a som spokojný

 

Jen takvej dotaz ?? co tě ktomu vedlo ?!?

Link to comment
Share on other sites

Nikomu ani nehovorim ja som chcel či len niekto nepotrebuje subdomenu ! A Ešte jeden dotaz za to že mam pipni.cz davá vps zdarma toto by ste si mali važit a nie ešte kritizovať ako to laguje ja mam webhosting a som s nim spokojný nemusi teraz každá ich služba byť na bode mrázu ako vy všetko viete !

Link to comment
Share on other sites

Nikomu ani nehovorim ja som chcel či len niekto nepotrebuje subdomenu ! A Ešte jeden dotaz za to že mam pipni.cz davá vps zdarma toto by ste si mali važit a nie ešte kritizovať ako to laguje ja mam webhosting a som s nim spokojný nemusi teraz každá ich služba byť na bode mrázu ako vy všetko viete !

 

Jde vidět, že jsi ještě nikdy neměl placený webhosting :)

Link to comment
Share on other sites

Videl tu niekto že by som nemal platený webhosting a za to že mam pipni.cz som niečo ine mam to od kamoša ktorý zrušil svoj a plati si za neho :-)

 

Ty jsi asi hodně velký deb*l co ?

Vždyť to tam je napsaný :d

 

Not Found

 

The requested URL / was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 


 

Freehosting PIPNI - http://www.pipni.cz/ - Apache Server at vasadomena.codearts.cz Port 80

 

468x60.gif

 

EDIT: kdyby jsi měl placený webhosting, tak tam máš minimálně napsáno: "Profi hosting PIPNI"

 

blbečku.... zase malé děcko co si myslí že jsme tu všichni kreténi... aspoň přes .htaccess jsi to mohl zamaskovat :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...