Jump to content

Bzučení ve sluchátkách


fugasjunior

Recommended Posts

Ahoj lidi.

 

Asi před rokem jsem si koupil sluchátka, dost lacinný. Když jsem si je dal trochu víc nahlas, bzučely. Když jsem je zesílil, zesílilo se bzučení. Bzučení se i nahrávalo přes mikrofon.

Myslel jsem si že je to sluchátkama. Ale dnes jsem dostal nová, kvalitní a to samé. Při zesílení bzučejí, bzučení se i nahrává (např. do Audacity).

Zvukovou kartu mám pravděpodobně integrovanou, ale nejsem si jist.

Nevíte, čím by to mohlo být, popřípadě jak to opravit? Díky.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi.

 

Asi před rokem jsem si koupil sluchátka, dost lacinný. Když jsem si je dal trochu víc nahlas, bzučely. Když jsem je zesílil, zesílilo se bzučení. Bzučení se i nahrávalo přes mikrofon.

Myslel jsem si že je to sluchátkama. Ale dnes jsem dostal nová, kvalitní a to samé. Při zesílení bzučejí, bzučení se i nahrává (např. do Audacity).

Zvukovou kartu mám pravděpodobně integrovanou, ale nejsem si jist.

Nevíte, čím by to mohlo být, popřípadě jak to opravit? Díky.

máš v háji zvukovku ;) ale to že máš integrovanou nevadí :) teda pokud se nejedná o notebook :) pokud je to PC tak si do něj mužeš sehnat jinou i když máš integrovanou ;)

Link to comment
Share on other sites

Díky za rady. Sluchátka do repráků nezapojuju, takže to bude asi tou zvukovkou. Díky. Jen dotaz, na kolik by vyšla nějaká kvalitnější zvukovka? Nebo by mi na mé občasné let's playe stačila levnější?

Link to comment
Share on other sites

no pokud máš stolní komp, tak se PCI zvukovky pohybujou kolem 200 - 500,-Kč

např.: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=86966

no a pokud máš noťas tak to je kolem 1000,-Kč :

http://www.alza.cz/creative-sound-blast ... 194709.htm

 

 

obě zmíněný mám doma a fungujou báječně a nemůžu si na ně stěžovat, takže doporučuju ;)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...