Jump to content

script JobSyst by x64


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím přináším Vám svůj avizovaný job systém .

 

Obsahuje :

 

Výplaty přes textdraw.Nutno nastavit už jen SetTimerEx("Vyplaty",ZAJAKDLOUHO,true,"i",playerid);

a dát ho třeba do connectu nebo do přihlášení to už je na Vás.

Obsahuje Skin a spawny u povolání.

 

Instalace :

Umístění

OnJobsSpawn(playerid); do OnPlayerSpawn

OnJobsText(playerid, cmdtext[]); do OnPlayerCommandText (TeamChat mezi povoláními pomoci /! text)

OnJobsKeys(playerid, newkeys, oldkeys); do OnPlayerKeyStateChange

OnJobsConnect(playerid); do OnPlayerConnect

 

Povolání přidáváme pomocí

AddJob(ID,const jobname[],Float:XXX,Float:YYY,Float:ZZZ,MAP,CASH,bool:Bcko,bool:Ccko,bool:Dcko,bool:Zbroj,bool:LetecaK,Barvicka,skinhr); s id začínáme od 1.

 

Credits :

Děkuji QWERovi za stock YesNo(func)

Děkuji Y_Lessovi za stock ReturnColor(const color)

 

Povolání se nastavuje pomoci SetPlayerJob(playerid,idpovolani);a zjištuje pomoci GetPlayerJob(playerid);

 

Screeny zde job-system-by-x64-t24579.html

 

Pastebin

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
pekné škoda ale že mi nejde pastebin :d lebo tie 3dtextlabely by sa mi hodilo moc ich neovladam sa ich naucit budem muset :d

9/10 aby si mal motivaci se zlepsovat ;)

format(string,400,

 

Link to comment
Share on other sites

Zbytočné premeny:

"LABEL", "PICKUP"

 

Ďalej sa mi nepáči keď je všetko narvané do jedného riadka... Potom sa v tých parametroch vždy stratím :p stačilo by, kebyže tie preukazy dáš do samostatnej funkcii...

 

Nepáči sa mi ten ID... Lebo ak sa pomýlim a dám id 50 tak to zbytočne cyklí... lepšie by bolo JobC++; a return...

 

Inač je to good ;) 8/11 (pár malých chybičiek ;) (pre mňa to sú chybičky))

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Zbytočné premeny:

"LABEL", "PICKUP"

 

Ďalej sa mi nepáči keď je všetko narvané do jedného riadka... Potom sa v tých parametroch vždy stratím :p stačilo by, kebyže tie preukazy dáš do samostatnej funkcii...

 

Nepáči sa mi ten ID... Lebo ak sa pomýlim a dám id 50 tak to zbytočne cyklí... lepšie by bolo JobC++; a return...

 

Inač je to good ;) 8/11 (pár malých chybičiek ;) (pre mňa to sú chybičky))

No kdybych tam nedal LABEL a PICKUP tak to nebude tvorit pro kazde povolani zvlast ne ?

k tomu JobC++ ja to měl jenže jsem měl problémy určováním id povolání při spawnu a zaměstnávání takže jsem s tím chvíly šachoval až jsem vyšachoval toto.

Taky Vím že jsi mi říkal ty průkazy dát na defalutní hodnotu ale to se mi nepovedlo prostě to házelo chybu .

Ale díky ....

Link to comment
Share on other sites

No kdybych tam nedal LABEL a PICKUP tak to nebude tvorit pro kazde povolani zvlast ne ?

bude...

 

Taky Vím že jsi mi říkal ty průkazy dát na defalutní hodnotu ale to se mi nepovedlo prostě to házelo chybu .

 

stock AddJob(ID,const jobname[],Float:XXX,Float:YYY,Float:ZZZ,MAP,CASH,Barvicka,skinhr,bool:Bcko = false,bool:Ccko = false,bool:Dcko = false,bool:Zbroj = false,bool:LetecaK = false){

...............

 

}

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
No kdybych tam nedal LABEL a PICKUP tak to nebude tvorit pro kazde povolani zvlast ne ?

bude...

 

Taky Vím že jsi mi říkal ty průkazy dát na defalutní hodnotu ale to se mi nepovedlo prostě to házelo chybu .

 

stock AddJob(ID,const jobname[],Float:XXX,Float:YYY,Float:ZZZ,MAP,CASH,Barvicka,skinhr,bool:Bcko = false,bool:Ccko = false,bool:Dcko = false,bool:Zbroj = false,bool:LetecaK = false){

...............

 

}

Dobre du to skusit stim labelem a pickupem ale tohle ty defaluty mi hazej chyby function argument may not have a default value (variable "Bcko")

Link to comment
Share on other sites

všichni říkají jak mají reálné mody a ty zaměstnání to zabijí nejvíc když přijdeš na místo a stiskneš klavesu :d kdyby to tak bylo i v realu tak už v 16ti letech sem milionář .... proč někdo neudělá mod kde si musíš vytvořit životopis atd.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
všichni říkají jak mají reálné mody a ty zaměstnání to zabijí nejvíc když přijdeš na místo a stiskneš klavesu :d kdyby to tak bylo i v realu tak už v 16ti letech sem milionář .... proč někdo neudělá mod kde si musíš vytvořit životopis atd.

Těš se na xJobs V2 to budeš koukat jak se nalítáš než te vemou počkej :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...