Jump to content

pomoc zte blade vs Huawei Sonic


_Crazy_ツ

Recommended Posts

Nemám zkušenost s těmito značkami, doporučuji Sony Ericsson.

Např. model Xperia Mini Pro (mám Xperia X10 Mini pro) je na alze za 6000,- a je to kvalita, no... :d

http://www.alza.cz/sony-ericsson-xperia ... 255677.htm

 

to je sice supr ale já mám nějakej limit :(:d

Link to comment
Share on other sites

Já mám telefon od ZTE a jsem sním spokojen (ZTE 945) ale těžko říct, co se týče toho huawei ten má verzi androidu 2.3 oproti blade co má jen 2.2 froyo ale ZTE Blade má zase na druhou stranu 512 MB ram, oproti tomu huawei co má jen 256 MB ram, nevím no, ale já bych asi šel do toho ZTE ;) sice slabší verze androidu což ale skoro v ničem nehraje roli, ale telefon výkonější :)

Link to comment
Share on other sites

Nemám zkušenost s těmito značkami, doporučuji Sony Ericsson.

Např. model Xperia Mini Pro (mám Xperia X10 Mini pro) je na alze za 6000,- a je to kvalita, no... :d

http://www.alza.cz/sony-ericsson-xperia ... 255677.htm

 

to je sice supr ale já mám nějakej limit :(:d

 

Pokud ho budeš mít k vánocům, tak si třeba připlať :-) Stojí to za to :d

Link to comment
Share on other sites

Verze Androidu hrají velkou roli co se týče app.

Například Minecraft Pocket Edition je myslím pro Android 2.3 a vyšší. A já na X10 Mini Pro mám smůlu :(:d

Link to comment
Share on other sites

Nemám zkušenost s těmito značkami, doporučuji Sony Ericsson.

Např. model Xperia Mini Pro (mám Xperia X10 Mini pro) je na alze za 6000,- a je to kvalita, no... :d

http://www.alza.cz/sony-ericsson-xperia ... 255677.htm

 

to je sice supr ale já mám nějakej limit :(:d

 

Pokud ho budeš mít k vánocům, tak si třeba připlať :-) Stojí to za to :d

Prosimtě, řekl že má limit, tak se sklidni prosimtě :) ptal se na tyhle telefony a né na Xperiu...// Ano, řek bych že je lepší :) i co se týče foťáku, má autofocus a spoustu jiných věci který má navíc od toho Huawei :)

Link to comment
Share on other sites

Verze Androidu hrají velkou roli co se týče app.

Například Minecraft Pocket Edition je myslím pro Android 2.3 a vyšší. A já na X10 Mini Pro mám smůlu :(:d

Určitě si nikdo nekoupí mobil kvůli jedné posrané aplikaci...;)

 

EDIT: Můj telefon poskytuje android jen ve verzi 2.1 eclair a nikdy jsem stím neměl problém ;)

Link to comment
Share on other sites

Verze Androidu hrají velkou roli co se týče app.

Například Minecraft Pocket Edition je myslím pro Android 2.3 a vyšší. A já na X10 Mini Pro mám smůlu :(:d

Určitě si nikdo nekoupí mobil kvůli jedné posrané aplikaci...;)

 

EDIT: Můj telefon poskytuje android jen ve verzi 2.1 eclair a nikdy jsem stím neměl problém ;)

 

Já mám myslím 2.1 v2...

Já jsem jen poradil - přeci jen může poskytnout víc, ale moc přežít toho nemusí :d Mě spadla X10 MP z 2 metrů a pohoda :d

 

Jinak, kdybych musel tak bych šel asi do toho ZTE Blade.

 

(Btw. i Vodafone má celkem zajímavý modely :d, ale dotykový seženeš snad jen na vodafone.cz)

Link to comment
Share on other sites

Verze Androidu hrají velkou roli co se týče app.

Například Minecraft Pocket Edition je myslím pro Android 2.3 a vyšší. A já na X10 Mini Pro mám smůlu :(:d

Určitě si nikdo nekoupí mobil kvůli jedné posrané aplikaci...;)

 

EDIT: Můj telefon poskytuje android jen ve verzi 2.1 eclair a nikdy jsem stím neměl problém ;)

 

Já mám myslím 2.1 v2...

Já jsem jen poradil - přeci jen může poskytnout víc, ale moc přežít toho nemusí :d Mě spadla X10 MP z 2 metrů a pohoda :d

 

Jinak, kdybych musel tak bych šel asi do toho ZTE Blade.

 

(Btw. i Vodafone má celkem zajímavý modely :d, ale dotykový seženeš snad jen na vodafone.cz)

No, tak si poradil, a řekl si mu telefon co je 2x tak dražší než chce on :) firma ZTE vyrábí telefony pro mnoha operátorů po celé zemi (čísnká firma) a já mám konrétně jak už jsem řek ZTE 945 (Vodafon 945) tak už bych tuhle debatu mezi nama uzavřel a nechal prostor ostatním ať se třeba vyjádří :)

Link to comment
Share on other sites

On je strašný problem mobil flashnout na novější android :)

až teď jsem si nějak vzpomněl, snad jen proč bych potřebovla na svůj mobil novější verzi androidu, tak jen kvůli aplikaci, abych se mi rozsvítila dioda (jako svítilna) bohužel na verzi 2.1 eclair tuhle funkci žádná app nepodporuje :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...