Jump to content

Dokument o hudebním průmyslu a o Illuminati


David Lečinský

Recommended Posts

Dneska jsem narazil na zajímavý dokument.... osobně mě velmi zaujal ale také vystrašil... mrkněte se sami :)

http://www.videacesky.cz/serialy/odhale ... o-prumyslu

Pro Info...

Je to o spojitosti Illuminati a umělců a taky ve spojitosti s ďáblem... a podprahových reklam. 1. Díl je spíš o umělcích kteří zpívaj o Rain Manovi

Dál už neříkám.... nechci vás o to připravit :)

Link to comment
Share on other sites

Pro mě jako pro příznivce Hip-Hop hudby moc zajímavé určitě se na to zítra mrknu...

 

EDIT: ( Sleduju #10 díl o Emovy a mam u toho fakticky divnej pocit... Pokud teda aspon máte když máte sebemenší tušení jak to v téhle branži chodí... )

 

No.Wolf: +1 za tento dokument i když tě kvůli tvému nobrainskému chování nemam moc rád :d Peace wit ya bro...

Link to comment
Share on other sites

ujde :d ale neverim vto celkom :d

 

Já teď nevím čemu mám věřit :d Je to tak 50% na 50% tomu věřim a tomu ne... ale když si to tak vezmeš tak to jako úplná blbost nezní ( Možná už mi z toho hrabe... )

 

F*ck Tha Illuminati !

 

Edit: Kecám ... spíš tomu začínám věřit úplně...

Link to comment
Share on other sites

Pro mě jako pro příznivce Hip-Hop hudby moc zajímavé určitě se na to zítra mrknu...

 

EDIT: ( Sleduju #10 díl o Emovy a mam u toho fakticky divnej pocit... Pokud teda aspon máte když máte sebemenší tušení jak to v téhle branži chodí... )

 

No.Wolf: +1 za tento dokument i když tě kvůli tvému nobrainskému chování nemam moc rád :d Peace wit ya bro...

 

Díky ...

 

Jinak já tomu osobně věřím.... vem si Tupaca a Michaela Jacksona, Michael zemřel 25 sprna 2009 a Tupac ve 25 letech a jak bylo řečeno v dokumentu... Michael málem umřel už v roce 2005 tentéž měsíc a celková záhada je i Tupacovo umrtí.

Můj postoj k hudbě to osobně nemění... pořád si budu poslouchat co se mi líbí i od Eminema - Rain MAN, osobně doporučuji poslechnout na konci jak žvatlá ty číslice je to zajimé

Link to comment
Share on other sites

Pokud je tohle pravda, nechci aby to tahle fungovalo dál. Jsem fanoušek eminema, dmxe a dalších... A pokud podle iluminátú mají umřít tak to je opravdu neuvěřitelné, a dost si to nepřeju. Tohle není možné, že ve světě něco takového funguje.

 

Vždy jsem schazoval jakoukoliv víru, křesťanství či islám a další, jelikož jsme si myslel že to je hloupost, ale pokud uvážím tohle všechno, tak by bylo dobré aby každý z nás v něco věřil. Nedej bohu satanismus, lidé kteří, uctívají satana, musí být duševně nemocní či ovlivňováni samotným ďáblem.

 

Asi navštívím nějakou knihovnu, vypůjčím si pár knih a budu studovat křesťanství, islám a satanismus, snad se dočtu něco zajímavého.

 

Určitě děkuji za tenhle dokument, moc mě zaujal a určitě to proberu ve škole s kamarády a profesory, možná se dozvím více.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...