Jump to content

sekajici notebook


dragon333

Recommended Posts

ahoj mam notebook lenovo g 570 mam ho teprve 4 dny hned druhy den jsem instaloval gta iv vsechno bylo v poradku hral sem to skoro na max grafiky ale podalsich dnech notebook stracel na vykonu ale jenom ve hrach jinak byl rychly

hral jsem to uplne na minimum ale potom se to zacalo sekat i na minimum.us si nevim rady seka se me dokonce i euro truck simulator na minimum grafiky to us je fak na me moc mam:windows 7 64bit intel core i 5 2400m ,amd radeon HD6370M 1gb ,4gb ram,750gb hdd

Link to comment
Share on other sites

máš kvalitný antivirus? nemas pocas hrania spustene programi skype...

Skus defragmentaciu disku? Nezahrieva sa ti ntb? Nemáš zapnutý ntb 24h denne?

Vírus, mozno sa ti akurat aktualizuje win.... je toho vela co to moze robit...

Link to comment
Share on other sites

je fakt ze se me notebook docela zahriva klavesnici mam zhavou a a vetrak jede na plny otacky pokud teda hraju hry defragmentaci jsem delal to nepomohlo.Jinak mafia1, il2, a takovy menci hry s tim nema problem ale myslim jsi ze na tyhle parametry jsi muzu dovolit vic.Nic jineho nemam zapli nez tu hru a jinak notebook zhruba pouzivam 4h dene.a disk mam skoro prazdny 66gb z 654gb kdyz hraju tak z hruba 20 min obe jadra vyskoci na 65 'c a ten antivirak asi nic moc mc afee us tam byl pri koupi ntb.jedinej problem co jsem sem mel se zalohovanim neveslo se mi to do disku d tak jsem stare zalohy vymazal a taky jsem ho defragmentoval.

Link to comment
Share on other sites

Takže poradím ti tyto postupy řešení:

 

1.) Skuš odinstalovat všechny programy,hry a nainstaluj IV samozřejmě neodinstalovavej ovladače asi nepomůže tak druhý postup

 

2.) Skuš obnovit systém asi to půjde před ty 4 dny :)

 

3.) Stáhni si free dobrej antivirak AviraAntivir a projed to antivirem

 

4.) Asi ti to hřeje dej si to na podložku nějakou nejlépe na nakou enciklopedii tak aby vetrak byl 10 cm ve vzduchu nebo 4-5 cm tak aby ten teplý vzduch šel pryč a ne zpět do Notesu

 

5.) Vypni NTB když otočíš NTB tak tam máš díry všude možně normálně zapni vysavač a vysaj to všewchny diry co dou pokud ti to tam drží melo by to částečně eliminovat prach

 

6.) Rozdělej NTB a vyčisti celej notas nebo to přenech nějakému odborníkovy

 

7.) Stalo se mi u notasu že mi vyschla teplovodivá pasta dopln ji ale to je na grafice a CPU takže bys musel rozdělat celej notas tak přenech technikvi nebo si najdi nejakej TUT.

 

8.) Stáhni cleanera a oprav registry najdi chybny atd

 

9.) Jestli ti nic z tohoto nepomohlo proste se na to vyser sformatuj celej disk a nahraj tam znova winy to by melo jet jít.Fuu to jsem se napsal doufám,že jsem ti pomoh ;)

Link to comment
Share on other sites

takze pokial mas notebook 4 dni urcite ho nerozoberej! skus si kupit podlozku tak jak tu kolega napisal skus povisavat notas ale za 4 dni by sa tam urcite nenadrbalo tolko prachu... Pozry sa ci si si s gta 4 nenainstaloval aj nové (starsie) programy trebars na grafiku... podla mna to je virus alebo neni nieco v poriadku v notebooku pokial spravis tieto kroky obrat sa na výrobcu (tam kde si ho kupil) v ziadnom pripade nepreinstaluj windows... ked mas chybny hdd tak sa moze stat ze ho nenainstalujes a nezoberu ti ho v obchode(vlastne skusenost).

Ja by som si kupil trebars noda 32 a otestoval to... Pokial tam neni wir tak si odstran vsetky nelegalne hry programy filmy.... a chod do obchodu reklamovat ze ti neslape notebook tak jak ma oni to poslu do servisu a zistia co stym je... ( a záruka ti ostane) kebyze to das do ineho obchodu spravit typkovi zaruka ti skape...

ps. a urcite mas 4-5 e na mesiac za eseta abo noda antivirusa...

Link to comment
Share on other sites

Obnova systemu tam si vyberes bod obnoveni kdy to ces a data ti nezmizi jen ten program kerejs instaloval treba pred 4 dnama :d

aj to neni zas riesenie... niekedy ti obnova systemu doe** este viac system ako je ale toto by som aj ja vyskusal, ale na to by som uz musel byt zufali aby som sa rozhodol tak...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...