Jump to content

Návrh na nový mód


CwoK

Recommended Posts

Dobrý deň,

chcel by som sa vám predstaviť volám sa Radoslav Hingis a chcel by som vám predstaviť môj návrh.

Na internete sú už dlho hry o gangstroch, podvodníkoch, pištolníkoch atď.

Na San Andreas MultiPlayer je plno hier o módov typu - Reálny život.

Ale k reálnemu životu patrí aj MAFIA.

A presne MAFIA je téma dnešného návrhu.

Mód ktorý by sa mal volať True Story by mal mať nenápadnú inšpiráciu z hry gangstri.com.V móde by asi veľa hráčov uvítalo výtváranie rodín, systém vendetty a organizované zločiny - GTA:SA je na to ako stvorené - Ideálna mapa na obsadzovanie rodín, Ideálny priestor na naháňačky, a už vôbec ideálne obchody ktoré znázorňujú reálne, ale najviac - sú tu také možnosti vytvrárania máp aké si ani neviete predstaviť - map editor je taký dostupný aj pre začiatočníkov ! Začnite vytvárať svoje územia ( tiež ideálna funkcia hry ) dokonca na mori ! Je tam toľko možností ... Ďakujem za pozornosť dúfam že neschytám hneď kritiku za prejavenie nápadu :). Rest and Peace.

Vysvetlivky nápadu - Mafia - hlavná myšlienka hry.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

dbrý nápad ale šlo by to trochu upřesnit? koukni že polovina textu je představuji , představuji a nic tam ještě není.. :):d

Link to comment
Share on other sites

No uvítal by som to v štýle takom že by hráči mali neobmedzené možnosti ... nezabiť vlastného člena? prečo nie : ) ideme na toho čo ho zabil cela mafia : )

nepisať nadavky ? prečo nie ... je to realita ...

nemať možnosť kupiť si vilu a nie len maly bytik? prečo nie keď na to máme

neokrádať cudzie podniky? prečo nie ...

nezradiť mafiu? prečo nie ...

chápeš? chcem aby to bolo freeway ale zároveň reálne : )

aby to malo šťavu ... chceš si kúpiť ak47? tu máš za 300$ ... neni v nom municia!?

predame ti ju za 500$ 350 guliek !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...