Jump to content

Empire Republic


Ajzlik

Recommended Posts

Empire Republic

 

 

 

Takže, chci vám představit svůj nový mód, na kterém jsem usilovně dělal 14 měsíců a myslím, že by stál za zkoušku! "bom"

 

 

 

Začneme kde se mód odehrává. Odehrává se v jedné malé vesničce poblíž mostu u San Fiera, nechci ji přímo zveřejňovat, bude to takové malé překvapení. Registrace samozřejmě přes dialog. V módu si můžete vybrat ze 17 rozmanitých povolání, kde budete plnit mise nebo další danné úkony. Za každý prohřešek budete trestáni Wanted Levelem podle jeho váhy. Vše je udělané v dialogové formě a infoboxech. Mód má dále vlastní adminscript s 46 příkazy. Celkově je v módu 75 příkazů co se týče admin scriptu i příkazů pro hráče. V módu se dále nachází další možnosti, aby jste se nenudili, například dragy, team deat match arény, rozhledny, na které můžete vyjet výtahem, diskotéky a mnoho dalšího. Dále se můžete zaměstnat u gangů, kde budete svádět boje o gangzóny! Hráč je odměňován podle toho co udělá a ne podle výplat, to hráče více motivuje, aby vydělával a peníze později využil. V módu jsou dále apartmány, kde si můžete uložit zbraňe+skin+peníze+auto. V módu se samozřejmě ukládá peníze,pozice,interiér,skin,dům,auta prostě vše na co si vzpomenete. Dále jsou v módu nemovitosti, které si můžete koupit a vydělávají vám. V módu jsou také bankovní terminály, v dialogové formě, kde si můžete uložit peníze, vybrat peníze a zobrazit stav účtu. V módu je také tachometr, který vám zobrazuje rychlost v km/h,mph/h, nadmořskou výšku, pozici hráče, název auta, stav auta, stav zámku auta. Toto je shcrnuto v malém odstavci, mód je dodělan na 90% tudíž konečné datum vydání ještě dodám!

8-)

 

Pro ty co říkají, že RP(Role-Play) jsou nudné, tak mají částečně pravdu, ale záleží jak se RP mód udělá, když je dobře stvárněný a motivačně udělaný tak to může být docela zajímavé!

 

Povolání:

 

Hasič-Hasí požár(ve vývoji)

Doktor-Uzdravuje hráče.

Taxikář-Rozváží hráče na místo určení.

Policie-Zatýká hráče, kteří mají Wanted Level.

Popelář-Vyváží odpad na skládku.

Úklidová služba-Čistí silnice úklidovým vozem.

Řidič autobusu-Jezdí po určených zastávkách.

Řidič kamionu-Rozváží náklad na určené místo.

Voják-Zabíjí příslušníky mafie.

Mafie Alabanas-Bojuje o gangzony s druhým gangem.

Mafie Toledo-Bojuje o gangzony s druhým gangem.

Právník-Obhajuje hráče.

Strojvůdce-Řídí vlak a jezdí na dané zastávky.

Dovozce materiálu-Dováží materiál na staveniště.

Rybář-Chytá ryby na moři.

Řidič PPL-Rozváži náklad na danné místo.

Řidič tramvaje-Řídí tramvaj a jezdí na dané zastávky.

Celník-Hlídá hraniční přechod, a může zatýkat příkazem.

Pilot-Létá na určené letiště!

 

 

Příkazy pro hráče:

 

/as-Zobrazí adminscript.

/bug-Hráč napíše bug.

/admins-Zobrazí seznam administrátorů.

/lock-Zamkne auto.

/unlock-Odemkne auto.

/givecash-Pošle hráči peníze

/giveammo-Pošle hráči zbraň s náboji.

/hitman-Vypíše odměnu na hráče.

/statistika-Zobrazí statistiku hráče.

/wanted-Zobrazí hledané hráče.

/inzerat-Podá inzerát.

/vypoved-Podání výpovědi.

/jail-Zatkne hráče.

/mise-Začne misi.

/misek-Ukončí misi.

/heslo-Změní heslo.

/taxi-Informuje taxikáře o místě hráče.

/150-Informuje hasiče o místě požáru.

/155-Informuje doktor o místě hráče.

/158-Informuje policistu o místě trestného činu.

/poloha-Zobrazené polohy danného hráče.

/handsup-Dá ruce nahoru.

/dance-Začne tanec(1-4).

/loterie-Vsadí číslo do loterie.

/dm-Připojení k Deat Matchy.

/dragvytvorit-Vytvoří drag.

/dragkonec-Ukončí drag.

/dragpripojit-Připojení k dragu.

/dragstart-Odstartování dragu.

 

 

Příkazy pro administrátory:

 

LVL1:

/c-Vymaže chat.

/freeze-Zmrazí hráče.

/unfreeze-Odmrazí hráče.

/kick-Vyhodí hráče.

/spec-Sleduje hráče.

/specoff-Konec sledování hráče.

/flip-Převráceni auta na kola.

/opravit-Opraví auto.

/pancir-Dá autu pancíř.

/znicit-Zničí auto.

/ad-Text bez jména(červeňe)

/say-Administrátorský text.

/ann-Game text.

/goto-Port ke hráči.

/get-Port hráče k sobě.

/getinfo-Informace o hráči.

 

LVL-2

/ban-Ban hráče.

/car-Vytvoření auta(max 100 aut).

/card-Zničení auta.

/gm-Přidání peněz.

/rm-Resetování peněz.

/gw-Přidání zbraní.

/hp-Přidání životů.

/ar-Přidání vesty.

/wl-Přidání Wanted Levelu.

/rw-Resetování zbraní.

/zvyhod-Vyhození ze zaměstnání.

/pocasi-Změna počasí.

/cas-Změna času.

/rb-Resetování peněz v bance.

/skin-Změna skinu.

/crash-Spadnutí hry.

 

LVL-3

/setlvl-Nastaveni Administrátorského Levelu.

/lockserver-Zamkne server.

/unlockserver-Odemkne server.

/aclock-Zamkne všechny auta.

/acunlock-Odemkne všechny auta.

/serveroff-Vypne server.

/ovezeni-Otevře vězení.

/zvezeni.Zavře vězení.

/vezenido-Pošle hráče do vězení.

/vezeniz-Pošle hráče pryč z vězení.

/oarea-Otevře podzemí Area51.

/zarea-Zavře podzemí Area51.

 

Admin Chat:

// text-Administrátorský chat.

 

Ajzlik:

/ochata-Otevře chatu.

/zchata-Zavře chatu.

/cam1-Spustí kameru 1.

/cam2-Spustí kameru 2.

/camoff-Ukončí kameru.

 

 

 

Takže, myslím si, že by jste se na serveru nemuseli nudit a až to dodělám do konce napíšu vám sem na fórko ip serveru, tak zatím a hodně štěstí do pawna, a hodnoťte prosím

:):wave:

 

 

To jsou nové update, mód je až na pár drobností dodělán, datum vydání IP serveru bude v co nejbližší době!

 

Kdybyste ho chtěl někdo koupit rád prodám na ceně se můžeme domluvit, dám pwn include vše...

 

Zájemci pište na email [email protected]" "

Link to comment
Share on other sites

Ne z RZE to nic společného nemá, registrace je samozřejmě přes dialog a příkaz heslo je na změnu hesla a co to má jako znamenat /heslo X Y Z? :) no nic až uděláš něco lepšího ozvi se jinak kritiku beru :) úplně všechno jsem dělal sám, akorát jsem se inspiroval QWEÉROVÝM house systémem, jinak ještě co to meleš o kopírování RZE? je to jeden z módu, které se mi opravdu nelíbí

Link to comment
Share on other sites

No je to zaujímave ale podla mňa to je 99% kópija RZE .....a registrácia je pri connecte? lebo som nevidel príkaz na registáciu možno som len prehliadol a príkaz /heslo ? to sa mi zdá trocha bugové lebo čo ak niaký hráč chce inému urobiť zle ide na jeho nicku na server a napíše /heslo [XYZ]? ale ináč 3/10 za snahu ...lebo ako to vidím celé jak rze a keď už si takto kopíroval tak si kludne mohol nechať všetky príkazy ako v rze :)

 

 

lol tak ty si to zabil jinak k modu nuda :d

Link to comment
Share on other sites

ok, jinak chci hlavně poděkovat QWEROWI za ten house systém to je jediné co jsem si nedělal sám a je hodně dobře udělaný, přepracoval jsem ho jen celý do češtiny a vložil do módu a vypadá fakt pěkně

Link to comment
Share on other sites

Update, přidáno nové povolání, odstranění bugů, vylepšení anticheatu, nové příkazy, ovládání částí auta(světla,alarm,dveře,motor,kapota).

 

Jinak nabídka stále trvá mód můžu prodat pište na emailovou adresu [email protected]!

Link to comment
Share on other sites

Update, přidáno nové povolání, odstranění bugů, vylepšení anticheatu, nové příkazy, ovládání částí auta(světla,alarm,dveře,motor,kapota).

 

Jinak nabídka stále trvá mód můžu prodat pište na emailovou adresu [email protected]" !

 

Popis vypadá zajímavě :) .. Ale nikdo ti to nekoupí, dokud mod neuvidí na vlastní oči ;) .. tkže si myslím, že je zatím blbost psát, že ho klidně prodáš .. ;) Ale GL :)

Link to comment
Share on other sites

Mód vyzerá pekne, až na /jail, to by bolo lepšie cez klávesy.

 

není problém ;) , co by víc vyhovoalo ALT+LMB nebo nějaké jiná klávesová zkratka, zkoušel jsem jině kombinace, ale tahle funkce je pro hráče nejpohodlnější než aby přehmatával pravou rukou na klávesnici

Link to comment
Share on other sites

Pro ty co říkají, že RP(Role-Play) jsou nudné, tak mají částečně pravdu, ale záleží jak se RP mód udělá, když je dobře stvárněný a motivačně udělaný tak to může být docela zajímavé!

 

Jenom taková věc. To co teď děláš rozhodně není RP ale RL btw... :)

 

Jinak k módu. Vypadá dobře avšak se nemohu zbavit dojmu, že jsem to už někde viděl ( možná jsem ale za dnešek už přepracovaný :d ) 8/10

Link to comment
Share on other sites

jojo dík za hodnocení :)) je to možně, dneska jsou skoro všechny módy se stejným tématem, skoro každý dělá dnes RP, tak je těžké vytvořit RP co bude aspoň v něčem originální a zpracované tak, aby to lidi co nejvíce přitáhlo a udrželo na serveru "cyclops"

Link to comment
Share on other sites

jojo dík za hodnocení :)) je to možně, dneska jsou skoro všechny módy se stejným tématem, skoro každý dělá dnes RP, tak je těžké vytvořit RP co bude aspoň v něčem originální a zpracované tak, aby to lidi co nejvíce přitáhlo a udrželo na serveru "cyclops"

zauimavé že som ešte RP mód (server) v cz/sk scéne nevidel...

Link to comment
Share on other sites

RP myslím jako role-play, nebo nevim jak to nazvat :) zkrátka něco ve stylu realnýho života :) akorát mě štvou furt názvy Real Life,Realna zeme,Realny svet tak jsem tomu dal jiny nazev "bounce"

Link to comment
Share on other sites

To QWER - Neboj já na něčem pracuji. Jak jsem zde dělal jednou průzkum tak sice plno lidí napsalo " nemá to smysl ", však napsala i spousta lidí " RP bych uvítal " takže.. zatím nic neříkám ale můžete se těšit :d ( klidně o tom s někym popovídám přes SZ nebo Skype )

 

To Ajzlik - furt říkáš, že tvoříš RP mód ale vždyť tvůj mód RP není ! musel by splňovat jistá pravidla a z toho co tady čtu je nesplňuješ. Tím pádem neděláš RP ale RL.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nový update

 

Přidán bazén: Do bazénu je vstup zdarma, v bazénu si můžete zaplavat a skočit si ze skokánku nebo jít do vířivky :)

 

Boxerský ring: Byly přidány boxerské ringy, kde se můžete utkat s ostatními hráči!

 

Stunt: Byla přidána spousta stunt objektů na letišti v Nevadě!

 

Přidán příkaz /reconnect (by QWER), který vás znovu připojí na server!

 

Přidán příkaz /kill, dlouho jsem uvažoval jestli ho přidat z důvodu zneužívání například útěku před policií ale vyřešil jsem podmínkou!

 

Můžete si zaházet na basketbalový koš, zatím bez bodů a soutěže, pracuju na dokončení!

 

Dále již k zmiňovanému povolání, byl přidán celník, který střeží bránu na mostu vedoucí z LV do SF a má možnost používat příkazy /obrana, /zbrana a možnost zatýkat hráče s hledanostním levelem!

 

Dále bylo přidáno pár příkazu pro administrátory, například změna SPZ dannému hráči + příkaz na přidání nitra dannému hráči!

 

+

 

Hlavní novinka dodělána dokonce DeathMatch arena!

 

 

Jedinné s čím nemohu hnout je podmínka na hašení požáru :) snad mě bůh osvítí :d!

 

To jsou nové update, mód je až na pár drobností dodělán, datum vydání IP serveru bude v co nejbližší době!

Link to comment
Share on other sites

Tak po novém update konřím s pawnem, u módu chybí doslova jen pár maličkostí, v tvorbě už dále nechci pokračovat proto prodávám mód o dost pod cennou za 500kč, zájemci pište, při rychlém jednání sleva! Buď na skype Ajzlik nebo na mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ten mód bude lagovať jak hovado, keď si nacpal do OnPlayerUpdate cyklus, odporúčam nekupovať, môže tam byť plno takýchto chýb, nemusí to fungovať (viz. sekcia help)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...