Jump to content
  • 0

pomoc Kompatibilita módu


Neczo

Dotaz

Zdar udělal jsem si vlastní house system a je docela dlouhý, mam ho udělaný jako FS a chci si ho začlenit do módu, ale některé funkce se mi kříží s těmito co jsou v módu a je jich docela dost, nejde nějak udělat, že ten celý FS bude v módu oddělený třeba nějakým else aby to nebralo ty definice z módu se kterýma se to kříží?

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Majitel
Zdar udělal jsem si vlastní house system a je docela dlouhý, mam ho udělaný jako FS a chci si ho začlenit do módu, ale některé funkce se mi kříží s těmito co jsou v módu a je jich docela dost, nejde nějak udělat, že ten celý FS bude v módu oddělený třeba nějakým else aby to nebralo ty definice z módu se kterýma se to kříží?

Přejmenuj ty publicy (Dej jim třeba příponu "Hous") a v origo publicu je vyvolávej

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no jo ale ja tam mam i stocky a orig publicy v tom scriptu, hele a neslo by to udela treba

 

ze celej mod dam do #define MODE na zacatek modu dam #if defined MODE a nakonec #endif a na zacatek toho criptu #define SCRIPT #if defined SCRIPT a nakonec zase #endif? zkousel jsem to ale neslape to

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hochu ja nevim jestli si ze mě děláš srandu nebo to myslíš vážně, mi tady přemejšlíme jak to udělat a ne o zbytečnostech, kdyby to byla zbytečnost tak to sem nedávám, prosimtě nevyjadřuj se když nevíš, fakt co slovo to perla xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...