Jump to content

pomoc Auta


GvaKO

Recommended Posts

Ahoj ,

 

Hladam navod ako by sa dal spravit FS . Ide o fs že aby po restarte auto aj s tuningom nezmizlo napr. že hrac napise /savecar a auto sa ulozit do suboru napr .cfg a po restarte tam to auto kde napisal /savecar bude !

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ,

 

Hladam navod ako by sa dal spravit FS . Ide o fs že aby po restarte auto aj s tuningom nezmizlo napr. že hrac napise /savecar a auto sa ulozit do suboru napr .cfg a po restarte tam to auto kde napisal /savecar bude !

 

 

Takovej script mám v móde, a jsem ti ho ochoten prodat za 10€ převodem na paypal účet.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ,

 

Hladam navod ako by sa dal spravit FS . Ide o fs že aby po restarte auto aj s tuningom nezmizlo napr. že hrac napise /savecar a auto sa ulozit do suboru napr .cfg a po restarte tam to auto kde napisal /savecar bude !

 

 

Takovej script mám v móde, a jsem ti ho ochoten prodat za 10€ převodem na paypal účet.

10€ je opravdu moc... :) 9.99€ je tak akorát :d

Link to comment
Share on other sites

10 E - NE na to by sa ti kazdy vysral

 

Jak myslíš. Není to zas tak jednoduché, jelikož já mám tam i všelijaké možnosti a při výběru auta máš tři barvy - zelená - OK , oranžová - Potřebuje opravit ale jezdit se dá, červená - buď vybouchlo nebo má méně než 350.0 hp :d

Link to comment
Share on other sites

není to zas také náročné

 

No není ale 65% lidí tady by to nedokázalo. Ukládání tuningu snad není žádný problém, ukládání stavu, možnost nastoupit do auta přesně v tom stavu jakém jsi ho nechal, při výběru auta udělat proměnnou pro auto a aby si ho nikde nenechal tak to samé auto po 3 minutách co v něm není vrátit zpět do "garáže", opravování vzhledu + healtu to není problém .. ještě tam máám několik vylepšení ale to si nechám pro sebe ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...