Jump to content

[PC OT�ZKA]NTB


DonMafia

Recommended Posts

s lagama...

 

 

Mafia II v pohodě , ja mam 1GB grafiku , jednojadro procesor a 2GB ram a jede :)

 

Na tvuj procesor 2.1 GHz jednojadro nevim nevim..

Link to comment
Share on other sites

s lagama...

 

 

Mafia II v pohodě , ja mam 1GB grafiku , jednojadro procesor a 2GB ram a jede :)

 

Na tvuj procesor 2.1 GHz jednojadro nevim nevim..

 

No jo takze typuju ze mas procak kolem 3Ghz...

 

Bude to moc sekať? :/

no do minimalnich hw ti chybi 300Mhz u procaku,takze by ty lagy nemeli byt nejake extremni...

Link to comment
Share on other sites

Procesor je opravdu hodně slabej. Já mam dual 2.8 a GTA jsem měl na střední ( občas trošku vyšší ). Jelikož máš 2.1 a ještě k tomu NB tak bych typoval něco kolem 2-20FPS ( 20 pokud by jsi měl hodně velké štěstí )

Link to comment
Share on other sites

s lagama...

lagy jsou způsobené výpadkem spojení se serverem, tudíž se týkají pouze online her. Mafia II má zatím jen singl, takže se mu to bude "jen sekat." ;) :geek: :d

Ale já si myslim že na nejnižší detaily to pude v pohodě... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

s lagama...

lagy jsou způsobené výpadkem spojení se serverem, tudíž se týkají pouze online her. Mafia II má zatím jen singl, takže se mu to bude "jen sekat." ;) :geek: :d

Ale já si myslim že na nejnižší detaily to pude v pohodě... :thumbup:

 

ja vm ale kamosi uzivaji kdyz se jim neco trha slovo "laguje" tak sem si priviknul :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

S RAMkama by problem byt nemel mam 2 GB a jede, CPU mozna bude pomale a grafika v pohode tohle k MAFII 2 a GTA IV mi tenkrat nejelo ale to je uz dlouho hodne se sekalo ale nejak sem se nehrabal v nastaveni takze pomuzu jen s mafii

Link to comment
Share on other sites

Pojede ti to tak na 35 % podle mě na nejmensi a bude se ti to trošku kousat ale da se to hrat.

 

Jinak skuš http://www.canyourunit.com tam ti přesně vyhodnotijou asi jo bo ne ale neveř tomu moc :d

 

to neni prilis presne.. je to vlastne dosti nekvalitni..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...