Jump to content

Odinstalovanie linuxu


ManSlayer

Recommended Posts

hello, dnes som is nainstaloval linux ale vidim ze stoji za ho*no tak ho chcem odstranit.. (linux ubuntu 11.10) neviete ako to spravit? druhy os mam win 7 a mam to na 2 particiach lenze v pocicat (na win) mi ukazuje len tu kde mam win.. + chcem ich aj spojit

Link to comment
Share on other sites

... Ubuntu si dela Virtualni disk na disku... staci smazat. Nijak to nerozdeluje disk.

 

Jak si to instaloval? Pomoci Win instalatoru? (wubi.exe) Pokud ano, tak je to tak jak sem psal.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je potom jinak, to si mozna rozdelilo disk... ale asi do formatu kterej windows nerozezna, proto se ti to nezobrazuje.

Skus si stahnout neakej Partition manager (hledej na google..) a smazat to, urcite to tam bude, smaznes a je to.

Link to comment
Share on other sites

HELP MEE!! ted pisu ye spustenzho ubuntu y usb , ja to smayal tz partice tu linuxovou a ten swap ale ikdzy sem resetoval pc tak se nespustilo nic.. jen nejake texty a chtelo neco napsat

Link to comment
Share on other sites

HELP MEE!! ted pisu ye spustenzho ubuntu y usb , ja to smayal tz partice tu linuxovou a ten swap ale ikdzy sem resetoval pc tak se nespustilo nic.. jen nejake texty a chtelo neco napsat

Tipuju ze ti v PC zustal Linuxovej zavadec.

Link to comment
Share on other sites

Sice pouzivam Ubuntu necely mesic a mam ho z WUBI tak co jsem cetl tuty tak se musi preinstalovat Win aby se odstranil Linux zavadec ( GRUB ) a nahral Win zavadec.

Link to comment
Share on other sites

Nevim jak to je ale já na Ubuntu Wiki četl že:

 

Nainstaluju jako první Win a nainstaluje se Win Zavaděč,jako druhý nainstaluju Linxu a přemažese Win Zavaděč a nainstaluje se Linux zavaděč.

Tak to mám já. Já mám na interním disku WinXP,na externí disk jsem nainstaloval přes Wubi Ubuntu 11.04 a při spuštění PC mám na výběr:

WindowsXP

Ubuntu

a když zmáčknu F8 tak si můžu vybrat jak spustit Win (Safe Mode,MS-Dos...)

 

Když jako první nainstalujeme Linux a potom Win tak se Linux Zavaděč vymaže a nahradího Win zavaděč který nedovolí vybírat DualBoot.

 

Právě napsáno z Ubuntu 11.04

 

P.S. ManSlayer,co se ti na Ubuntu nelíbí?

Link to comment
Share on other sites

celkove je to v pohode, ale ono mi to spomaluje win :-( ale neodpovedeli jste.. preinstalovat win? pak se tz partice spoi?

Zpomaluje Win? Divný...

 

A ty partice,na to ti musí odpovědět někdo jinej,zkus napsat na český Ubuntu Forum,mě tam pomohli když mi nešel spustit.

Link to comment
Share on other sites

Je videt ze preco si myslite ze je linux na ho*no... Sami sa do toho ho*no rozumiete tak sa necudujte. zavadec prepises tak ze nabootujes win 7 DVD a pojdes do recovery konzole a tam napises "bootsect /nt60 C: /mbr" kde C: je oddiel z win. a HDD z linuxom sformatujes tak ze vo wine pojdes do Disk Manageru a neznamu particiu proste sformatujes na NTFS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...