Jump to content

návrh [Zmeny] Obnoveni par veci a jine


Recommended Posts

Neake upravy se mi tu nezdaji, myslim si ze jsou i spatny.. no, zde je vypis:

 

1. Anketa - Uz nejde dlouho, co to obnovit?

 

2. 'Active topics' - to stejny.

 

3. Odkazy v novem okne - To nechapu proc ste zrusili, dost mi to tu schazi a myslim ze nebudu jedinej. Jedna se o externi odkazy ne?

 

4. Anti double-post - Dobra vec, proc je to pryc? Uz sem tu videl hodne double postu.

 

5. Casy v mChat-u - Aktualni system je podle me na nic. Pokud neaktualizujes stranku tak tam je porad 'Pred mene nez minutou' ..

 

6. Pocet prispevku na stranku - Napriklad me se ted kazdy topic na mobilu nacita strasne dlouho a stranky jsou strasne dlouhy obvzlast kdyz neky exoti citujou cely 1. prispevek... (zpet na 10 postu/stranka)

 

7. Smajly - Nerikam ze je to nutny ale prvnich 5 radku smajlu se prakticky vubec nepouziva, co je nahradit jinyma nebo smazat? Mozna smazani tech velkych smajlu, coz uz nekdo navrhoval.

 

8. Sekce Vice City - Za svou existenci 4 topicy, ta jen ceka na smazani.

 

 

 

To by asi bylo vse, anketa asi porad nejde. Hlasujte neak takhle: 1 - Ano, 2 - Ne atp.

Link to comment
Share on other sites

Neake upravy se mi tu nezdaji, myslim si ze jsou i spatny.. no, zde je vypis:

 

1. Anketa - Uz nejde dlouho, co to obnovit? - souhlasim

 

2. 'Active topics' - to stejny. - souhlasimmohlo by se to udělat aby to ukazovalo uplně všechny jako dřív a ne že si musíme navolit jak starej topic chceme

 

3. Odkazy v novem okne - To nechapu proc ste zrusili, dost mi to tu schazi a myslim ze nebudu jedinej. Jedna se o externi odkazy ne? - souhlasim taky mě to štve furt otevírat pawno znova a znova :d

 

4. Anti double-post - Dobra vec, proc je to pryc? Uz sem tu videl hodne double postu. - souhlasim

 

5. Casy v mChat-u - Aktualni system je podle me na nic. Pokud neaktualizujes stranku tak tam je porad 'Pred mene nez minutou' .. - nesouhlasim takhle mě to vyhovuje

 

6. Pocet prispevku na stranku - Napriklad me se ted kazdy topic na mobilu nacita strasne dlouho a stranky jsou strasne dlouhy obvzlast kdyz neky exoti citujou cely 1. prispevek... (zpet na 10 postu/stranka) - nesouhlasim nechal bych tak jak je ;)

 

7. Smajly - Nerikam ze je to nutny ale prvnich 5 radku smajlu se prakticky vubec nepouziva, co je nahradit jinyma nebo smazat? Mozna smazani tech velkych smajlu, coz uz nekdo navrhoval. - smazat? - možná | změnit? určitě

 

8. Sekce Vice City - Za svou existenci 4 topicy, ta jen ceka na smazani. - souhlasim na půl - i když to neni plný neznamená že se to někomu nemuže hodit :) nikdy nevíš kdy GTA VC zase přijde do mody ;)

Link to comment
Share on other sites

ještě bych ale opravil tlačítko nahoru ... icon_top.gif když se na něj klikne tak váš to odkáže na hlavní stranu místo aby vás to přesunulo na začátek stránky kde ste

 

Jo, to máš pravdu, dřív to fungovalo. Souhlasím

Link to comment
Share on other sites

ještě bych ale opravil tlačítko nahoru ... icon_top.gif když se na něj klikne tak váš to odkáže na hlavní stranu místo aby vás to přesunulo na začátek stránky kde ste

Ja To nepouzival ale opravit by se to mohlo.

Budou se teda konat neaky zmeny? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...