Jump to content

script Easy Format v2


Guest QWER

Recommended Posts

Mam spusteny server na localhoste tak som to iba skopiroval a pouzil ten scipt co tu dal QWER na ukazku , v hre /rcon loadfs xd prikaz /xd a vidim nie ?

Link to comment
Share on other sites

Mam spusteny server na localhoste tak som to iba skopiroval a pouzil ten scipt co tu dal QWER na ukazku , v hre /rcon loadfs xd prikaz /xd a vidim nie ?

zabudol si že si si musel vytvoriť stok GetPlayerHealthEx...

 

Da sa ale CODESTYLE!!!!

sorry som dysgrafik a pre mňa je to čitateľné

Link to comment
Share on other sites

max. dĺžka je nastavená na 256 lebo robí "operácie" s textom, pridáva resp. nahradzuje text (vieš keď máš string npr. "asdfadasdas" a máš v texte %s tak sa to tam musí vložiť a všetky potom sa musia nahradiť resp. posunúť) a nefunguje premena v poli čiže ak spravíš

new x = 5;

new s[5*x];

nefunguje... jedine define skúšal som s tým vybavrať že som do define dal premenu, no aj ak tag mišmaš :d

btw dik automaticky to nastaví %f na %0.3f (3 desatinné miesta) možno urobím v3 kde budete môcť dať %0.9f a pôjde to... zatiaľ má 3 "funkcie"

%s = string

%d = integer

%f = dáva na 3 desatinné miesta

takže žiadne ako %x nepoužívajte... lebo to nepôjde ;) btw môžete si to pridať, ja to mám takto aby som to nepreťažoval a ešte lebo to nevyužívam

 

 

edit to 256 môžete zmenšiť na 128 len ja som to mal na 100 a blbo to (a nebol dlhý text, mal iba 25 znakov) a tak som dal 256 a všetko išlo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...