Jump to content

[Nabízim]Nabízim se jako pawner do samp


HardLock

Recommended Posts

Dobrý Večer.

 

Nabízím se jako páwner do samp ale ovšem nebude to zadarmo

Cena: 200 KČ na účet a jste si jak kdyby mě koupily :)

 

kdo nemá zájem nevadí v případě kontaktujte mě na skype : mizeraxd

 

Děkují za pochopení.

Link to comment
Share on other sites

No, aby ti dorycnej nezpaplatil horu penez za neco co nejsi schopen udelat...

 

já nevím, jestli si tu větu pochopil. Jinak mi tu říkáš že co nejsem schopen udělat přitom sem tam psal že udělám, vše co bude mých silách to sem myslel jako že se budu snažit podle jejích představ :)

Link to comment
Share on other sites

No, aby ti dorycnej nezpaplatil horu penez za neco co nejsi schopen udelat...

 

já nevím, jestli si tu větu pochopil. Jinak mi tu říkáš že co nejsem schopen udělat přitom sem tam psal že udělám, vše co bude mých silách to sem myslel jako že se budu snažit podle jejích představ :)

 

Nwm no, dopředu by se mi nic platit nechtělo.. + přidej větší popis .. todle je naprd.. si nikdo neudělá představu proč zvolit tebe a co umíš.

Link to comment
Share on other sites

No, aby ti dorycnej nezpaplatil horu penez za neco co nejsi schopen udelat...

 

já nevím, jestli si tu větu pochopil. Jinak mi tu říkáš že co nejsem schopen udělat přitom sem tam psal že udělám, vše co bude mých silách to sem myslel jako že se budu snažit podle jejích představ :)

 

Nwm no, dopředu by se mi nic platit nechtělo.. + přidej větší popis .. todle je naprd.. si nikdo neudělá představu proč zvolit tebe a co umíš.

 

..Tvorba Modu.. FilterScriptu..

 

Záleží co chceš :)

Link to comment
Share on other sites

To se dneska nenajde pawner kterej pomahá lidem zadarmo pár typu sem našel když sem jím nabízel prachy řikali my že nechtěji že dělají pawno pro zabavu a pro radost nechápu toto :) ale je to vaše věc :)

Link to comment
Share on other sites

To se dneska nenajde pawner kterej pomahá lidem zadarmo pár typu sem našel když sem jím nabízel prachy řikali my že nechtěji že dělají pawno pro zabavu a pro radost nechápu toto :) ale je to vaše věc :)

 

Pamatuj si

nic není v dnešní době zdarma :)

Link to comment
Share on other sites

to je jasná věc :d,ale určo se v dnešní době najde někdo takovej

 

 

Stačí mě že sem 1 zažil že nějakej pawner chtěl 5000 zato že mi udělá prace v LS+LV "lol" Trochu stupidita :)

Link to comment
Share on other sites

To je jednotnej ceník ? :d .. 200,- jk za celej mod tk i obyč FS ?? :d

 

ano, jednotný ceník, zaplatíš jednou už mi více nemusíš platit.

 

jde oto zdali bych ti zaplaťil těch 200 kč zdali by si udělal mod podle mejch představ a né podle sebe a né nějakej Copy MT2

 

Měl by ses zamyslet nad sebou a nad tvým uvažováním, tobě ještě puberta nepřešla.. a za druhé nekopírují módy :)

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se ale Pubertu mám dávno zasebou :)

 

 

víš zažil sem pár takovejch :) zaplaťil sem někde 500 zato že mi udělají mod v LV a vidím Vozidla a řikám si: to vypadá jak kdyby ty auta byli z MT2 a nakonec vyšlo najevo :) celé Copy MT2 joo když sem potom šel na skype pawner kterej mi ten mod udělal byl OFF a za pár tydnu sem si ho našel pod jiným Nickem na skypu :) když už tak raději zaplaťím Speedymu pač tomu se dá věřit že udělá práci pocťivě přece za hodně € ale udělá ti luxus HouseSystem na mod :)

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se ale Pubertu mám dávno zasebou :)

 

 

víš zažil sem pár takovejch :) zaplaťil sem někde 500 zato že mi udělají mod v LV a vidím Vozidla a řikám si: to vypadá jak kdyby ty auta byli z MT2 a nakonec vyšlo najevo :) celé Copy MT2 joo když sem potom šel na skype pawner kterej mi ten mod udělal byl OFF a za pár tydnu sem si ho našel pod jiným Nickem na skypu :) když už tak raději zaplaťím Speedymu pač tomu se dá věřit že udělá práci pocťivě přece za hodně € ale udělá ti luxus HouseSystem na mod :)

 

Si nevěř a nikdo ti nenutí aby si platil ;)

kdyby něco je to jednorázově. jednou zaplatíš a máš mě na jak dlouho chceš ale nikdy sem zatím nezkopčil žádný mód

tak klid :)

Link to comment
Share on other sites

No dobrá pouvažím otom :) jestli bych tě měl stále zatěch 200 kč :) tak to by nebyl problem jdemi oto zdali umíš v pawnu to co si ten kdo ti zaplaťi udělat podle něho za týden by mě měli přijít peníze kdyžtak se dohodneme SZ pokud umíš HouseSystem :) tak proč si tě nezaplaťit :)

Link to comment
Share on other sites

No dobrá pouvažím otom :) jestli bych tě měl stále zatěch 200 kč :) tak to by nebyl problem jdemi oto zdali umíš v pawnu to co si ten kdo ti zaplaťi udělat podle něho za týden by mě měli přijít peníze kdyžtak se dohodneme SZ pokud umíš HouseSystem :) tak proč si tě nezaplaťit :)
tak dobrá, dohodneme se na SZ nebo přes komunitu skype , ICQ
Link to comment
Share on other sites

Ještě jsi to stále neukázal reference :angel: :thumbdown:

 

Znamená to snad, že žádné nemáš? :):think:

tady na témě to rozebírat nebudu, ukážu reference na skype :)

 

Promiň ale to je dost podstatná věc...

Link to comment
Share on other sites

Hochu ty mě rozsekáváš, píšeš tu že za 200kč uděláš mód nebo filtescript, každý dobrý pawner poradí zadarmo nováčkovi navíc jestli se s tímhle chceš živit tak by sis měl najít jinej job :)

Link to comment
Share on other sites

Hochu ty mě rozsekáváš, píšeš tu že za 200kč uděláš mód nebo filtescript, každý dobrý pawner poradí zadarmo nováčkovi navíc jestli se s tímhle chceš živit tak by sis měl najít jinej job :)

 

já navrhují že si mě koupíte výš :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...