Jump to content

Amazing X Stunt+Dm+Race verzia 3


Mischino16

Recommended Posts

zdravím už mám plný kok*t ked ma ludia otravuju prečo im nejde ten mod a že objekty su neviditelné... odpoved je... preto lebo mod je vyrobený pre 03a takže tak... aby ste mi už dali pokoj tak som si našiel čas kedže som dneska nebol v škole tak som sa stým gebril asi 4 hodiny...

 

tu ho máte: http://solidfiles.com/d/88a28/ ... takže malo by fungovať na 03b aj na 03c

 

Menšie info pre pribrzdených...

 

4 jazyky v móde: Slovenský,Ceský,Anglický,Polsky

 

Objekty: 7200

Autá: 800

70 Teleportov

 

Príkazy... je ich tam málo škoda písať...

 

VIP System

/vme /vcar /vdcar /vmoney /vheal

/vsave /vload /vgoto /vzbrane

/vccolor /vcolors /vskin /pm /vann

 

Admin System

1.Level:/amute,/aunmute,/ann,/agoto,/ame,/asay,/disarm,/warn

2.Level: /afreeze,/aunfreeze,/akick,/asave,/aload,/sethp

3.Level:/aban,/aget,/acar,/adcar,/stats,/setlang,/tcars

 

tak tu ho máte a menšie info tiež... tak a ešte jedna vec... treba si spraviť v scriptfiles zložku Users a tam sa vám bude ukladať heslo,admin level a vip... a už ma stým neotravujte dakujem :d

 

PS: SAMPom som zabil 2 roky života ktoré mi nikto nevráti takže vám radím je*te na celé pawno a samp tiež a chodte račej za kamarátmy a najdite si priatelku tak ako ja a mám spokojný život :)

Link to comment
Share on other sites

nie nebude... so sampom som skončil a už rok samp ani s pawnom nerobím teraz som si našiel čas po mesiaci čo ma šeci otravuju nech to opravím... už to nechcem v živote vidieť :d

 

Samozřejmě jsem si dělal srandu :d tak si užívej čistého vzduchu :d ahoj ;)

 

//Edit ... nebylo by lepší nám dat přimo pwn at to mužou lidi upravovat s přibývajícími verzemi ? :d

Link to comment
Share on other sites

PS: SAMPom som zabil 2 roky života ktoré mi nikto nevráti takže vám radím je*te na celé pawno a samp tiež a chodte račej za kamarátmy a najdite si priatelku tak ako ja a mám spokojný život :)

 

já mám času dost (nemusím se moc učit, od toho jsou přestávky, s kámošema chodíme chlastat o víkendech, přítelkyni teď nemám

barneystinsonb.jpg

 

 

btw. na stunt je to podle mě málo objektů

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...