Jump to content

[NABÍZÍM] SA:MP svr (7měsíců)


Vetor3x^

Recommended Posts

Ahojte, včera jsem si koupil server od CrazyHostu pro můj nový mod, ale z modu seslo z nedostatku casu tak bych chtel server prodat, jedna se o server s tarifem MINI (100 slotů ..... viz. crazyhost.cz ) na 7měsíců. Dal jsem za něj cca 700kč a ted bych za to chtěl aspon 300kč převodem na účet, tak kdyžtak pište sem / do PM / na uvedené kontakty v podpise

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, včera jsem si koupil server od CrazyHostu pro můj nový mod, ale z modu seslo z nedostatku casu tak bych chtel server prodat, jedna se o server s tarifem MINI (100 slotů ..... viz. crazyhost.cz ) na 7měsíců. Dal jsem za něj cca 700kč a ted bych za to chtěl aspon 400kč převodem na účet, tak kdyžtak pište sem / do PM / na uvedené kontakty v podpise

nechci rejpat :d , ale bacha na daffyho :d jeho podmínka ( nepronajímat server 3tí straně :d )

Link to comment
Share on other sites

CC tak ja by som kupil od teba ale je jeden problem ako ti dam penize ta lebo ja nemam ucet tak ako nwm , povedz to ty ja to kupim ale nevim ako "lol" :rap: :rap: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Koupením serveru u crazyhostu jsi se zavázal k pravidlům určeným. Nemysli si, že je Daffy blbej a jen tak tě nechá to prodat. Každopádně, pokud tak uděláš, myslím že by jsi měl 300Kč v kapse a kupce nic ;). Bacha na to ;).

Link to comment
Share on other sites

Koupením serveru u crazyhostu jsi se zavázal k pravidlům určeným. Nemysli si, že je Daffy blbej a jen tak tě nechá to prodat. Každopádně, pokud tak uděláš, myslím že by jsi měl 300Kč v kapse a kupce nic ;). Bacha na to ;).

 

A tiez si nemyslim ze by mu ten server len tak zmazal lebo by prisiel o zakaznikov

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...