Jump to content

MP3


Martin

Recommended Posts

Ahoj všetci . Mám taký problém .

Keď zapojím MP3 do PC ( do hociakého ) tak síce nabíja ale neukáže mi v Tento Počítač že je pripojený a neviem do nej vložiť žiadnu hudbu . Môže to byť tým že som neklikal na bezpečne odebrat ?

Link to comment
Share on other sites

_Kaki":3pjjjc08]Máš ju nainštalovanú možno ju treba nainštalovať

Ty asi nechápeš . Mne začne nabijať na každom počítači ale nič nezobrazí . Ani bezpečne vybratie nič . Iba nabíja .

Link to comment
Share on other sites

Máš instalovanej ovladač? Nebo je třeba potřeba nějakej software od výrobce... Jakou MP3 máš?

Ovládač ani nenainštaluje , v PC je . MP3 : BUSH Model 6726 8 GB

Link to comment
Share on other sites

Máš instalovanej ovladač? Nebo je třeba potřeba nějakej software od výrobce... Jakou MP3 máš?

Ovládač ani nenainštaluje , v PC je . MP3 : BUSH Model 6726 8 GB

Nemůžu najít oficiální stránku výrobce :d ale kdyby si ji našel tak se tam koukni jestli tam neni nejakej soft...

Jinak jakej OS používáš? Někde píšou, že to neni 100% kompatibilni s Win7

A tech 8GB je pamět přístroje nebo je v tom karta?

Link to comment
Share on other sites

Máš instalovanej ovladač? Nebo je třeba potřeba nějakej software od výrobce... Jakou MP3 máš?

Ovládač ani nenainštaluje , v PC je . MP3 : BUSH Model 6726 8 GB

Nemůžu najít oficiální stránku výrobce :d ale kdyby si ji našel tak se tam koukni jestli tam neni nejakej soft...

Jinak jakej OS používáš? Někde píšou, že to neni 100% kompatibilni s Win7

A tech 8GB je pamět přístroje nebo je v tom karta?

Pamäť prístroja , áno nenašiel som stránku ani ja tak preto som sa opýtal tu .

Mne to začalo robiť problémy už pri XP potom som si neskôr dal do PC 7 .

Ale opakujem už pri XP to prestalo reagovať :(

Link to comment
Share on other sites

Máš instalovanej ovladač? Nebo je třeba potřeba nějakej software od výrobce... Jakou MP3 máš?

Ovládač ani nenainštaluje , v PC je . MP3 : BUSH Model 6726 8 GB

Nemůžu najít oficiální stránku výrobce :d ale kdyby si ji našel tak se tam koukni jestli tam neni nejakej soft...

Jinak jakej OS používáš? Někde píšou, že to neni 100% kompatibilni s Win7

A tech 8GB je pamět přístroje nebo je v tom karta?

Pamäť prístroja , áno nenašiel som stránku ani ja tak preto som sa opýtal tu .

Mne to začalo robiť problémy už pri XP potom som si neskôr dal do PC 7 .

Ale opakujem už pri XP to prestalo reagovať :(

hmm pokazeny konventor, to nie... Mozno sa nieco pokazilo softwerovo alebo hardwerovo v MP3, stym uz asi nic neurobis...

Link to comment
Share on other sites

Mno asi takhle. Mě to taky MP3 dělala. Potom jsem zjistil že ji připojuji do USB 2.2 což je novější a rychlejší. funguje mi jen v USB 2.0...Určitě mi nepiš že je nova atp.. to má je taky nová a jede jen na 2.2

Link to comment
Share on other sites

Mno asi takhle. Mě to taky MP3 dělala. Potom jsem zjistil že ji připojuji do USB 2.2 což je novější a rychlejší. funguje mi jen v USB 2.0...Určitě mi nepiš že je nova atp.. to má je taky nová a jede jen na 2.2

Ale mne to išlo bez problémov ale jedného dňa to začalo len hrať a nabiať .

Link to comment
Share on other sites

Proskoumej jestli není kabel porušen. Pokud není vedeno kabelem tak ji rovnou vyhoď. Ve dnešní době nemá cenu novou MP3 opravovat. Koupíš novou a lepší...;)

Link to comment
Share on other sites

Proskoumej jestli není kabel porušen. Pokud není vedeno kabelem tak ji rovnou vyhoď. Ve dnešní době nemá cenu novou MP3 opravovat. Koupíš novou a lepší...;)

Len vieš to stálo aj peniaze a je tam 8 GB . Kábel nieje .

Link to comment
Share on other sites

Ehm... na naše asi 1000,-... Nevím ale já bych ji neopravoval....

A pokud jo tak ji hoď bohumilovi z naší školy :d Opravil mi zdarma okoupanej telefon a faká na 100% :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...