Jump to content
  • 0

pomoc [Help]Hitman jen pro povolani


Porkyn

Dotaz

Prosím potřeboval bych poradit chci udělat, že kdyz na serveru někdo vypíše na hráče / hitman aby ho mohl dopadnou jen Kdo je zamestnany u povolani zabijak

 

A nevim kam mam tu podminku hodit pls poradte

 

Zde je kod hitman

 

if(p_info[playerid][hitman] > 0)

{

if(byl_to_carkill == 0)

{

new string[180];

format(string, 180, "[ HITMAN ] Profesionalní zabiják %s dostal odměnu za dopadení hráče %s ! %d$", name(killerid), name(playerid), p_info[playerid][hitman]);

SCMA(bila, string);

GivePlayerMoney(killerid, p_info[playerid][hitman]);

p_info[playerid][hitman] = 0;

}

}

 

 

A normane u přikazu treba jail píši podminku

 

if(p_info[playerid][id_povolani] == J_zabijak)

 

Kam to mam dát??

Děkuji moc!!

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Presne aby odmenu dostal jen povolani zabijak. Tak prosim poradte.

Pro vás je to jednoduchy, ja to zkoušel nějak udělat a neslo mi to,sice mi to nehazelo žadný waring ale nefungovalo to

 

"help"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
if(p_info[playerid][hitman] > 0) // ak je na hráča odmena (odmena nieje 0 = nič)
{
if(if(p_info[killerid][id_povolani] == J_zabijak) // a killer má povolenie zabiják
{
if(byl_to_carkill == 0) // nebol to carkill ?  ale dal by som if(GetPlayerState(killerid) != PLAYER_STATE_DRIVER){         lebo neviem ako máš tú podmienku 
{
new string[180];
format(string, 180, "[ HITMAN ] Profesionalní zabiják %s dostal odměnu za dopadení hráče %s ! %d$", name(killerid), name(playerid), p_info[playerid][hitman]);
SCMA(bila, string);
GivePlayerMoney(killerid, p_info[playerid][hitman]);
p_info[playerid][hitman] = 0;
}
}
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuju moc. Funguje to. Ale ještě bych potřeboval jednu věc a to je už poslední

potřebuju aby u tohodle povolaní bylo omezeno lidma.

Takže abych to vysvětlil.Je povolaní policie Ls. A chci aby byly omezeny pracovní místa,takže aby se mohli u policie zaměstnat jen třeba 2 policiste. a ostatní to psalo že nejsou volná pracovní místa

 

 

if(p_info[playerid][ridicak] < 1) return SCM(playerid, RED, "[ ! ] Musíš mít mít řidický průkaz.");

if(p_info[playerid][nahrany_cas] < 400) return SCM(playerid, RED, "[ ! ] Musíš mít nahráno 400 minut,aby jsi mohl byt policistou.");

format(string,sizeof(string),"[ JOBS ] Hráč(ka) %s se pridal(a) k policajtum v Los Santos!",name(playerid));

SCMA(F_MODRA,string); p_info[playerid][id_povolani] = J_POLICIE_LS; SpawnPlayer(playerid);

 

 

Co třeba takle?

 

if(p_info[playerid][MAX_PLAYERS] < 2) return SCM(playerid, RED, "[ ! ] Musíš mít mít řidický průkaz.");

 

 

 

Děkuji za odpovědi a rady

Link to comment
Share on other sites

  • 0

enum MaxJobSlot

{

Police,

Hitman

};

new JobSlot[MaxJobSlot];

 

pri pripojení do povolania policajt

 

if(JobSlot[police] == 2) return SCM("Sry Nových policajtov do naších rad neprímame");

JobSlot[Police]++;

 

a keď z povolania odíde

JobSlot[Police]--;

 

 

kapiš ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...