Jump to content

gamemode Hot Pursuit


Ikingi

Recommended Posts

7aa2.png

 

Úvod:

Přibližně v dubnu 2012 roku bude vydán remake mého staršího módu SMHP, který vyvolal zájem ze strany komunity pawna...

Ze začátku vše vypadalo slibně, ale ledacos se pokazilo, potýkal jsem se se spousty problemů. Mód i ve finální verzi byl nestabilní a obsahoval spoustu chyb, částečně to bylo způsobeno východem SA-MP 0.3cR2. Tak jsem vydal poslední verzi módu a zbalil se na EW7E, nad ním sem strávil hodně času, dováděl do dokonalosti (no, vlastně je ještě nový a zlepšuju ho), jako vždy jsem se naučil novým věcem, zlepšil svoje základy pawna. Teď když jsem si vspomněl na Hot Pursuit, tak sem hned šel dělat ten mód od znova...

Jak je u mně tradicí, nový mód bude postaven ze scriptu staršího, v tomto případě se bude používat EW7E a SAMP: Hot Pursuit, ale už ze začátku remake jsem podnikl s kódem dost zmněn a HP má už několik dobrých vychytávek. No a právě díky nim mužu povědět něco o tom co se bude v módu dít.

 

Info o módu v úryvcích:

1) Policie přebrala moc nad Las Venturas a všichni raceři byli nuceni odjet do San Fierra a okolí. (pokračování historie)

2) Na výběr budete mít i jako předtím 2 teamy: copové a závodníci.

3) Za vyplňování úkolů budete dostávat body v podobě dolarů a když dostihnete některé částky otevřou se vám určitá vozidla a tuning.

4) Dost vážnou částí hry bude drifting a nitro.

5) Vozidla budou zničitelná jen do limitu 20% "života".

6) Hráč se bude nejspíš pořád nacházet ve svém vozidle.

7) Vozidlo a jeho stav se bude ukládat.

8) Počasí a čas se budou mněnit.

 

Nevyřešené:

1) Oba týmy zatím nemají co dělat proti sobě.

2) V úkoly zatím nevcházejí závody...

 

Fanbox:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...