Jump to content

návrh [PRAVIDLO] Zakaz linku na vir


Recommended Posts

Jelikoz tu je celkem dost temat, ktere maji link na virus tak by bylo dobre aby bylo pridano pravidlo ktere by znelo nasledovne:

Zakaz davani LINKU na potencionalne skodlivy obsah (BAN).

Urcite by se zde toto pravidlo HODNE hodilo, protoze jiz desitkam clenum virus vodj*balo PC.

Hlasujte ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tohle beru jako samozdrejmost to ze ti tupy moderatori ne.. to uz je neco jineho. A taky nez to chytracek prida tak uz budou Vanoce.

tak doufam ze kdyz je chytrak na foru tak se snad diva do sekce "Co by se tu melo zmenit" diva jako Prvne :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tohle beru jako samozdrejmost to ze ti tupy moderatori ne.. to uz je neco jineho. A taky nez to chytracek prida tak uz budou Vanoce.

tak doufam ze kdyz je chytrak na foru tak se snad diva do sekce "Co by se tu melo zmenit" diva jako Prvne :(

Se podivej na ty navrhy co tu jsou.. snad zadny z nich nebyly prijaty..

Link to comment
Share on other sites

Ja tohle beru jako samozdrejmost to ze ti tupy moderatori ne.. to uz je neco jineho. A taky nez to chytracek prida tak uz budou Vanoce.

tak doufam ze kdyz je chytrak na foru tak se snad diva do sekce "Co by se tu melo zmenit" diva jako Prvne :(

Se podivej na ty navrhy co tu jsou.. snad zadny z nich nebyly prijaty..

Hmm..... No Tenhle je dulezity, tady mluvime o virech, ktere muzou UKRAST velmi citlive informace. Ne jak u navrhu na smazani nepouzivane sekce...

Link to comment
Share on other sites

Jsem určitě PRO už mam dost tech pak co sem davaj zavirovany soubory (v zivote bych nestahl neco s priponou exe aniz bych to nemel overene vy co to stahujete je to vlastne vase chyba ze si nakazite kompl...)

Link to comment
Share on other sites

urcite ANO, ale myslim ze touhle anketou i pravidlem nic nevyresis, kazdemu kokotovi co sem da vir, bude u prdele jestli ho zabanujou nebo ne... tohle je samozrejmost, banovat za takovouhle svinarnu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...