Jump to content
  • 0

pomoc Překladač vět na serveru [Nápad/HELP]


ektomorf

Dotaz

Zdravím, tak mě napadá, že by nebylo špatné, vyrobit si na server něco takového, jako je Google Translate.

 

Jelikož mi na server chodí hodně zahraničních hráčů, tak by se to hodilo.

 

Představuji si to takto : zadám /lang ...> zobrazí se dialog ve kterém si vyberu jazyk do kterého se mi bude čeština automaticky překládat. Tzn. že bude v dialogu - Angličtina, Ruština, Polština (ty jsou nejčastější) a poslední možnost bude vypnout.

Když si vyberete nějakou možnost, tak ve hře stisknete ''T'' začnete psát česky, ale po odeslání textu se zpráva automaticky převede do příslušného vybraného jazyka.

 

 

Teorie pěkná, ale teď to nějak zrealizovat. Myslím, že by to nemuselo býti úplně přesné, přece Translate od Googlu taky není doslovný a občas Vám vyjede něco až NEUVĚŘITELNÉHO :d. ... Takže nejjednodušší varianta je asi prostě vypsat do módu všechny slovníky > anglický,ruský,polský a poté ke každému slovu ještě příslušné české slovo.

 

No zkusím na tom nějak začít pracovat (hlavně o prázdninách), ale vzhledem k tomu, že já jsem PAWNER takový, jako když porovnáte kuchařku a zedníka, tak moje výsledky budou tak nanejvíš 30% :d.

 

Ale myslím si že nápad je to hezký. ... Kdyžtak sem prosím Vás napište, jak by jste u tohoto postupovali Vy !

Děkuji moc.

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
k autorovy, script na cca 50 riadkov s HTTP

 

Script na 50 řádků, ale na 2měsíce práce. Nemyslíš ? ... Nevím jak to udělat, opravdu mě napadá jen možnost ta: že opíšeš všechny slova ze slovníku + překlad :d.

 

Můžeš stručně napsat jak to myslíš ty ?

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zkouším to už chvíli, ale pořád jsem nepřišel na to, jak to přes HTTP prpojit s translate. Nemohl by mi prosím Vás někdo pomoc ? Aspoň nějaký příklad jak začít. Zvládám jen lehké základy.

 

Děkuji moc.

 

-- úte 21. čer 2011 17:01:20 --

 

Zkouším to už chvíli, ale pořád jsem nepřišel na to, jak to přes HTTP prpojit s translate. Nemohl by mi prosím Vás někdo pomoc ? Aspoň nějaký příklad jak začít. Zvládám jen lehké základy.

 

Děkuji moc.

Mohl by mi prosím Vás někdo napsat nějaký ten náznak jak postupovat ?

Děkuji moc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...