Jump to content

návrh [NÁVRH] Více důvodů pro nahlášení topicu


Recommended Posts

Zdravím

 

Myslím že název mluví za vše, mělo by se přidat více důvodů pro nahlášení topicu jako třeba

 

Porušení pravidel (do komentu číslo pravidla)

Špatný název topicu

...

 

navrhujte a hlasujte

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

 

Myslím že název mluví za vše, mělo by se přidat více důvodů pro nahlášení topicu jako třeba

 

Porušení pravidel (do komentu číslo pravidla)

Špatný název topicu

...

 

navrhujte a hlasujte

 

Omg co je tohle zase za nárh, i kdyby to tak bylo lidé si to stejnak vypní jak schou (teda jak kdo), v tomhle nahlašováni hraje jenom IQ dotyčného. I když jsem moc nechodím a nejsem ani nějakým výrazným členem tohoto fora, tak mě to připadá jako absolutná p*čovina napsaná člověkem který si chce jenom nahuntit posty.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

 

Myslím že název mluví za vše, mělo by se přidat více důvodů pro nahlášení topicu jako třeba

 

Porušení pravidel (do komentu číslo pravidla)

Špatný název topicu

...

 

navrhujte a hlasujte

 

Omg co je tohle zase za nárh, i kdyby to tak bylo lidé si to stejnak vypní jak schou (teda jak kdo), v tomhle nahlašováni hraje jenom IQ dotyčného. I když jsem moc nechodím a nejsem ani nějakým výrazným členem tohoto fora, tak mě to připadá jako absolutná p*čovina napsaná člověkem který si chce jenom nahuntit posty.

 

To samý můžeš říct o komkoliv tady.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nesouhlasím s příspěvky nademnou. Jsem pro. U většiny nahlašování už nyní pouze zaklikávám "Spam" a dál to neřeším, protože mě také už nebaví vypisovat kolonku textem typu, co jsi uvedl.

Link to comment
Share on other sites

Ježis uz takhle je to tu bonzárna jako v nejaky skolce porad sami nahlasovani a pravidla tady se ma ucit PWN a ne furt jenom buzerovani v komentech ze nekdo nekoho nahlasil

Link to comment
Share on other sites

Ježis uz takhle je to tu bonzárna jako v nejaky skolce porad sami nahlasovani a pravidla tady se ma ucit PWN a ne furt jenom buzerovani v komentech ze nekdo nekoho nahlasil

 

Až ti někdo ukradne mód a zveřejní ti ho na netu budeš se chovat stejně ;)

 

Je to váš názor a já vám ho neberu, ale občas je už vážně lepší mít tam ty pravidla vypsaný hned pro vybrání :)

Link to comment
Share on other sites

Ježis uz takhle je to tu bonzárna jako v nejaky skolce porad sami nahlasovani a pravidla tady se ma ucit PWN a ne furt jenom buzerovani v komentech ze nekdo nekoho nahlasil

 

Máš pravdu, rovnou bych úplně změnil pravidla, vždyť se tu vše zakazuje, necháme aby si tu každej dělal co chce ne? Dáme každýmu moderátora a všichni se tu pobanujeme, jé to bude sranda.

 

Moderátoři dohlíží na to, aby se tu neporušovali pravidla, tyto nahlašování slouží k tomu, aby měli snadnější práci, jestli ti to příjde jako bonzování, tak si založ fórum, sežěň tolik lidí jako je tady (samozřejmě i se stejným IQ jako tady), dej všem moderátora a řekni: "Pravidla nejsou, ale budeme se tu učit .pwn". Představ si jak by to vypadalo a pak něco mluv. :)

Link to comment
Share on other sites

":1vugzp9w]
Ježis uz takhle je to tu bonzárna jako v nejaky skolce porad sami nahlasovani a pravidla tady se ma ucit PWN a ne furt jenom buzerovani v komentech ze nekdo nekoho nahlasil

 

Máš pravdu, rovnou bych úplně změnil pravidla, vždyť se tu vše zakazuje, necháme aby si tu každej dělal co chce ne? Dáme každýmu moderátora a všichni se tu pobanujeme, jé to bude sranda.

 

Moderátoři dohlíží na to, aby se tu neporušovali pravidla, tyto nahlašování slouží k tomu, aby měli snadnější práci, jestli ti to příjde jako bonzování, tak si založ fórum, sežěň tolik lidí jako je tady (samozřejmě i se stejným IQ jako tady), dej všem moderátora a řekni: "Pravidla nejsou, ale budeme se tu učit .pwn". Představ si jak by to vypadalo a pak něco mluv. :)

 

 

Asi tak, je vidět že moc lidí tu inteligenci "if(inteligence[playerid] > 0 && inteligence[playerid] < 1)" mají asi takovou jako znázorněna. Myslím si že zlodějů módu, debilů, a pod tu je dost .

 

Já taky pomohám nováčkům (denně a na skype) někdy nemám náladu a pošlu je doprdele ale od začátku je učím aby nekopírovaly, nekradli a podobně . Mělo by tu to být tak - nelegální obsah = BAN , Ochrany na cizí mód = BAN , a pododně.

 

Už aby byl Petr_AP] modíkem bude to tu vypadat jinak...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...