Jump to content

gamemode [NAPAD][GM]


Recommended Posts

Custe,vim ze to mozna nepatri do napadu, ale chci se zeptat jestly by semnou nekdo nechtel zacit delat do nejakyho mody [Gamemode],nerikam ze jsem nejakej dobrej pawner,[ Nick:[PWN]Lalan :d ]sem zacatecnik, ale chtel bych udelat nejaky mod,kdyztak se mi ozvete na skype lalan98, :)

Link to comment
Share on other sites

Lalan":2mdo7scp]Custe,vim ze to mozna nepatri do napadu, ale chci se zeptat jestly by semnou nekdo nechtel zacit delat do nejakyho mody [Gamemode],nerikam ze jsem nejakej dobrej pawner,[ Nick:[PWN]Lalan :d ]sem zacatecnik, ale chtel bych udelat nejaky mod,kdyztak se mi ozvete na skype lalan98, :)

Ano patri to do hledam :d

Link to comment
Share on other sites

Já bych se do toho s tebou až o prázdninách pustil. Teď bych ti bohužel mohl pomoici jen s minimem věcí(mám rozjetej multiscript, ale novou verzi stíhám tak 3 - 4 dny před vydáním takže pomoct můžu)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lalan":2qxlappc]Custe,vim ze to mozna nepatri do napadu, ale chci se zeptat jestly by semnou nekdo nechtel zacit delat do nejakyho mody [Gamemode],nerikam ze jsem nejakej dobrej pawner,[ Nick:[PWN]Lalan :d ]sem zacatecnik, ale chtel bych udelat nejaky mod,kdyztak se mi ozvete na skype lalan98, :)

 

njn udajne chces robit mod s dobrym pawnerom lebo ty pawno nevies, a potom mu to ujebes a prepises meno - pozname....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...