Jump to content

[Portál] Hledám pár lidí.


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Zdravím. Hledám pár lidí a vím, že tu na pawno.cz jsou celkem talenti, ale jak kdo a jak na co, že? :d

 

Ale k věci. Mam nový portál (Hry nejsou dané, jsou to ty hry na které umím udělat server a lidi si o něj řeknou).

 

Zatím hledám redaktora stránek, aby mi 1 denně psal novinky ze světa her nebo prostě ze světa vlastními slovy a nekopíroval je z jiných portálů.

 

Určitě tu od nějakých spamerů padnou i otázky, co za to?

Pro začátek sháním lidi co to baví, aby se na to po týdnu nevyprdli a také, aby měli dobrou fantasii na vymýšlení těchto novinek apod. Později by už daný redaktor, je nutné dodat, že by svoji funkci plnil výtečně, tak by si mohl vybrat hru na, který by chtěl svůj vlastní server pod vlastním názvem nebo i pod našim to už by záleželo na něm, ale samozřejmostí je, že by se jednalo o server, který by nebyl tak náročný, takže na servery typu Lineage 2 a wow rovnou zapomeňte.

 

Takže zájemci mi můžou napsat na skype: pbluma2512

nebo do SZ.

 

Ostatní bych prosil ať nespamují.

 

Web na kterém by daný redaktor psal novinky apod. je www.HerniDomov.eu

 

Bližší informace na skype, sz nebo zde.

Link to comment
Share on other sites

booble1428: Pokud tato otázka byla na mě, tak děkuji, ale ne.

 

Pro ostatní: Nábor redaktora ukončen, už se našel. Já vám děkuji, že se redaktor tak rychle našel. Samozřejmě tento redaktor je ve zkušební lhůtě, takže se možná ještě ozvu.

Link to comment
Share on other sites

vymaz moje pripevky mg

Nevím z jakého důvodu? když si je psal byl jsi součástí portálu Herní Domov.

je to moja praca vymaz ju

1) Nespamuj mi tady.

2) Já se tě ptal když si začínal jestli chceš být součástí tohoto portálu. Kdyby si nebyl, tak bych je smazal.

 

A už tu nespamuj.

 

+ Chtěl si říct, že je to tvoje okopírovaná práce ne?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...