Jump to content

[Need Mappers]EeP Pripravaná X-mas Party 2O11


max007

Recommended Posts

EeP X-mas Party 2O11

 

Eagle Eye Productions organizuje už štvrtú party, bude sa konať v decembri 2011. Predošlé party mali veľký úspech - na poslednej párty bolo cez 250 ľudí.

 

Môžte sa tešiť na zatiaľ nevydené a celkom nové kreatívne minihry, guľovačku, stavanie snehuliakov a mnoho ďalšieho! Bohužial, nemáme žiadnych mapperov, bez ktorých nemôže vzniknúť žiadna party - a preto žiadame práve teba o výrobu máp - pošli nám ich na mail [email protected] + môžte sa vyjadriť aj tu na fóre.

 

Pokiaľ máte návrh na minihru (+ vyrobenú mapu k nej) pripíšte nám to do mailu a pokiaľ bude návrh kreatívny bude zapracovaný do party.

 

Autor najlepších máp vyhrá darček od EeP podľa výberu.

 

Všetci čo prispejú budú zverejnení na konci movie - pokiaľ prispejú s viacerými mapami, budu zverejnení na začiatku movie s prípadnou reklamou na ľubovolný web.

 

Prečo tak skoro novinka o xmas party? Chceme spraviť dokonalé minihry s dokonalými mapami a dokonalou automatickou organizáciou servera, preto deadline na ukončenie výroby máp a základných minihier je október 2011, potom sa bude už len pracovať na doťahovaní a optimalizácií gamemódu.

 

Ďakujeme všetkým čo prispejú mapami a uvidíme sa cez vianočné sviatky 2011 ;)

 

Christmas Party 2010:

Christmas Party 2009:

Summer Party 2009

Link to comment
Share on other sites

No tak zkus číst:

Prečo tak skoro novinka o xmas party? Chceme spraviť dokonalé minihry s dokonalými mapami a dokonalou automatickou organizáciou servera, preto deadline na ukončenie výroby máp a základných minihier je október 2011, potom sa bude už len pracovať na doťahovaní a optimalizácií gamemódu.
Link to comment
Share on other sites

Áno viem ale prečo teraz to chcú ?

 

Je to napisane vyssie.. strucne.. cim skor budu mapy, tym skor budu scripty a tym viac casu zostane na dotahovanie + vyrabanie dalsich map a minihier..

Link to comment
Share on other sites

Jj a páčia sa mi tie MAPY čo sú ny videu a skade mate ten sneh nevieš pls ID objektu a skusim niečo pre vás vytvoriť

 

 

Sneh je z liberty city:

 

Solid street(right near the restaurant):3907
Non-solid streets: 3923
Restaurant (1) : 3902
Restaurant (2): 3911
Snow on the Restaurat (1): 3914
Snow on the Restaurat (2): 3915
Some building and the wall inside the restaurant's yard: 3906
Solid ground(inside rest.): 3903
Building at the end of the passage: 3905
Snow on rooftops (and a wall) :3918
Snow on top of the train lines: 3916
Train lines: 3897
Train stairs: 3900
Train lines(shadows): 3910
Train stairs(2): 3901
Snow near the solid road :3890
Snow near train lines(1):3892
Snow near train lines 2 : 3894
Snow& high building: 3896
Small building near the solid road:3895
^Snow on the rooftop of the small building:3917
Trees (outside): 3898
Interior trees(in the yard) : 3948 
Non-solid buildings(near the solid road): 3908
Hospital: 3899
Hospital snow: 3891
Hospital snow 2: 3893
Non-solid buildings(2)(non solid road, behind the restaurant): 3909
Un-solide buildings(3): 3904
The rest of the landscape: 3913
Treees(2): 3912

 

Môžeš kludne improvizovat, hodiť nejake vytahy, pohyblive objekty, pohyblive objekty spustene triggerom (tj hrac napriklad pride k nemu atd), tak povediac cokolvek.. len k tomu prihod potom nejaky textak kde popises co a ako ;) napr brana zavrene suradnice, otvorene apod.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Takže člověk vám urobí mapu a má z toho akorát dobrej pocit a podpis ve videu...

 

Hned jdu něco udělat do map editoru...

 

EDIT:

MasterPiece:

 

images?q=tbn:ANd9GcSmW090LvCZONrosEzUtdEIqX4fn4ohTGgC7z56vNeEDGIgroTxUeg85dY

Už jen ta práce hledání vhodného obrázku se dá zaznamenat jako úspěch..

 

Link to comment
Share on other sites

viewtopic.php?f=18&t=4704&st=0&sk=t&sd=a

od 0.3a je to stále to isté, nehovoriac o nespočetnom množstve FS čo sú tam nahádzané (sprejovanie tagov, veľká noha, ..................)

 

Tá RP mapa sa od 0.3a nezmenila, veľkosť je asi ako LV...

 

btw ale k X mas Party...

 

Nebol som tam a ani nebudem... kamoš mi vravel jak to strašne lagovalo (ja viem, môže za to wow server...)

Link to comment
Share on other sites

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=18&t=4704&st=0&sk=t&sd=a

od 0.3a je to stále to isté, nehovoriac o nespočetnom množstve FS čo sú tam nahádzané (sprejovanie tagov, veľká noha, ..................)

 

Tá RP mapa sa od 0.3a nezmenila, veľkosť je asi ako LV...

 

btw ale k X mas Party...

 

Nebol som tam a ani nebudem... kamoš mi vravel jak to strašne lagovalo (ja viem, môže za to wow server...)

 

Ideme oživovať 2 roky starý topic? Odvtedy sa toho veľa zmenilo, škola, priateľka, web. Nemám už tolko času ako kedysi a snažím sa si ho aspoň spraviť raz do roka na party.. moju prácu za posledných pár mesiacov môžeš vidiet na webe eep.. vote systém na movie, news system prekopaný apod... sampu sa už nevenujem, iba raz do roka, ako som už spomínal ;)

 

Wow server za to nemohol, bežalo to na inom servery od nejakého dočasného sponzora + jadro modu na ktorom bežala xmas party som robil v začiatkoch samp a mal som možno 13-14 rokov a vedel som maximalne tak html.. na pozadi tam bezala kopa nepodstatnych veci a nebolo to dimenzovane na 300+ ludi, teraz sa bude robit mod iba na xmas party.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...