Jump to content

gamemode ***PRISON***


Frajtr

Recommended Posts

Připravuji mod PRISON klasika útěk z vězení

gm se odehrává v poušti Nevada

 

O co jde ?

musíte se dostat z vězení a nebo v něm jen přežít bez jediného zabití určitý čas a plnit úkoly ve vězení

 

v Prisonu se bude nacházet několik gangů ke kterým se lze přidat a dělat proně úkoly

nebo podlejzat dozorcům a práskat na vězně bude zde použíto hodně npc zhruba 50

s čehoš 25 věznů a 25 dozorců npc budou inteligentní pokud např bouchnete do dozorce okamžitě vás spacifikuje a pošle do cely pokud budete členem gangu budete moc získávat respekt čím více rspektu získáte tim větší šance utěku a získání věcí

v Prisonu bude taky dealer který vám bude schánět různé předměty nebo vysami se můžete stát dealerem pokud utečete dostáváte respekt a nejen za útěk dostanete respekt respekt si vybudujete i oblečením kondicí a hygienou a pokud zabijete člena jiného gangu začnete válku mezi gangy a nejsilnější gang se ujme vedení nad vězením ale bacha na dozorce pokud uvidí rvačku potrestají všechny učásníky bez ohledu nato kdo co začal kromě respektu si taky budujete dobré nebo zlé chování u dozorců za dobré chování se vám krátí čas propuštění a za zlé se vám zdelšuje a pokud bude až moc nahoře můžou vás nechat popravit tudiž jedete odznova

bude to na styl RPG+RL+RZ

 

doje zatím vše tady máte vido mapy

Hledám nekoho kdo semno na modu bude pracovat

Link to comment
Share on other sites

Celkem nice jen tú mapu kus vytvor väčšiu .

9/1o

 

( PS : A ja som ti neveril že vieš dať 0.3c objekty do MTA :d )

 

 

 

tohle je jen muj vedlejší projekt takže zase tolik doto ho nedám bdue to jen takovej pokus :d

Link to comment
Share on other sites

tá mapa je pekná.. :)

 

Sice pekna ale moc pripada mi celkem nehratelna..

To video jsem videl jen do pulky..

 

 

 

xD tak proč hodnotíš :d

Link to comment
Share on other sites

No když jsem viděl to video tak to asi nerozjedeš. Jestli to bude pres nějakej streamer tak to bude velmi na prd. Pač jestli si to dobře pamatuji nesmí být 25 objektů vedle sebe

Link to comment
Share on other sites

to bolo tuším na 0.1b...

už je 0.3c (bolo 0.1b potom 0.2.2 R2 (potom R3), 0.2x , 0.3a, 0.3b , 0.3c )

a teraz je možné mať na servery 400 objektov... nehovoriac o dobrom streamery cez zóny (celú veznicu rodieliť na 4 zóny) tak záťaž na CPU by mala byť minimálna...

Link to comment
Share on other sites

Takto ti to poviem, na PFR nemáš

k módu: 0/10 :)

¨

 

Danny jediné slovo na tvojí debilní kritiku

LOL

 

kdo se che rovnat nebo tak neco s pfr za 1. je to jen proto ze hci taky zklusit si udelat vlastni utek za 2. debile vymastenej tady to je uplne jine nez pfr kksi tady nemusis utikat ty slepej zakomplexovanej imbecile :d

Link to comment
Share on other sites

Takto ti to poviem, na PFR nemáš

k módu: 0/10 :)

¨

 

Danny jediné slovo na tvojí debilní kritiku

LOL

 

kdo se che rovnat nebo tak neco s pfr za 1. je to jen proto ze hci taky zklusit si udelat vlastni utek za 2. debile vymastenej tady to je uplne jine nez pfr kksi tady nemusis utikat ty slepej zakomplexovanej imbecile :d

 

Frajtr: :DDDDDDD

Danny: vies co ? preco by to neskusil aspon spravit? co ked urobi lepsie nez PFR. Za to ze to je vezenie to musi byt hned horsie jak PFR? odzcujes to preto lebo PFR ma reklamu scorpions, gta atd. ale Frajtr si myslim ze je dobry a dokaze aspon nieco spravit narozdiel od niekoho. Tam nemaj pindy a rob aj ty nieco!

Link to comment
Share on other sites

Tohle se mi líbí hodně, a hlavně to provedení té jídelny (toho výdejního místa,jak je zamřížované) ,i ten interiér a mapa se mi líbí,akorát takové ty věže kolem nic moc ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...