Jump to content

gamemode Foxtrot prison v1


Recommended Posts

to maš pravdu ale tys to měl divne jak sem tam byl nikdo nebyl chcuck norris a ja sem chtěl bejt a daval sem to a lidi mi psali že nikdo neni že mam bejt ja ale nešlo to a ty skryše v sf dobra ale v lv sem se nedostal xD

Link to comment
Share on other sites

neštvi mě !!!!! ja to tu napsal aby lidi věděli že pracujem na new modě a ty tu něco meleš di si za brachou chce tvoji pomoct a nemachruj s sexy city beztak ma asi 8k řadku si pomalej ja robim s kamošem neni to copy a ma to 10 skoro 11k radku

 

Ty si dobra lama ze ? :d

Jen lamy meri na radky :d

 

Jasne ze to delam pomalu... protoze jsem si dal oddych vcera jsem predelal afk system a opravil 1 bug :d

 

a mimochoddem cca 8000 radku na 0.1% je celkem dost si myslim

Link to comment
Share on other sites

to maš pravdu ale tys to měl divne jak sem tam byl nikdo nebyl chcuck norris a ja sem chtěl bejt a daval sem to a lidi mi psali že nikdo neni že mam bejt ja ale nešlo to a ty skryše v sf dobra ale v lv sem se nedostal xD

Díky za chválu, on byl rekord serveru asi 47 lidí online o víkendu, jen sem tam měl dost chyb, Chucka Norrise sem už opravil on když si ho někdo vzal a odpojil se tak už ho nešlo vzít, to sem vše opravil.

 

Pořád bych na tom projektu dělal, protože nikde nic takového jako je Chuck Norris zatím není, nebo aspoň ne v CZ/SK.

 

Jenže, sám nestihám, potřebuju mapera nebaví mě sedět v MTA.

Link to comment
Share on other sites

jo ale ten mod nedorobiš jak s hospoda u vočka jaky si měl problem bylo tam aj 9 lidi a to byla beta verze ??????? a už tu nespamuj

 

Ja ho robil jen kdyz sem se fakt strasne extremne nudil a nejak na 110% sem na nem nedelal.

A proc myslis ze sem se na to vysral??? Protoze to byla nejvetsi kravina co mohla byt a uz od zacatku bylo jasne ze tam bude 0. Proto nemelo to budoucnost.

A aspon jsem si to potom neprivlastnoval jako ze sem to udelal jen ja.. ze romane... hmm?

Link to comment
Share on other sites

jo ale ten mod nedorobiš jak s hospoda u vočka jaky si měl problem bylo tam aj 9 lidi a to byla beta verze ??????? a už tu nespamuj

Cože? já sem nikdy nedělal hospodu u vočka, mě ani neznáš prosimtě se zdrž komentáře.

 

Tu dělal DooMův bratr.

Link to comment
Share on other sites

jo ale ten mod nedorobiš jak s hospoda u vočka jaky si měl problem bylo tam aj 9 lidi a to byla beta verze ??????? a už tu nespamuj

Cože? já sem nikdy nedělal hospodu u vočka, mě ani neznáš prosimtě se zdrž komentáře.

 

Tu dělal DooMův bratr.

 

Njn male decko nema to v hlave pohromade..

No to ja tky ne ale aspon neco pohromade mam...

Link to comment
Share on other sites

jo ale ten mod nedorobiš jak s hospoda u vočka jaky si měl problem bylo tam aj 9 lidi a to byla beta verze ??????? a už tu nespamuj

Cože? já sem nikdy nedělal hospodu u vočka, mě ani neznáš prosimtě se zdrž komentáře.

 

Tu dělal DooMův bratr.

 

Njn male decko nema to v hlave pohromade..

No to ja tky ne ale aspon neco pohromade mam...

 

OMG :d ja z vas nemozem :d

 

No nic k modu :

 

Myslel som si ze je to copy, a ako vidim co pisal DooM tak je to pravda. (ano DooM-ovi verim, tak tu nepis blbosti)

 

Nechapem preco vas este stale bavi privlastnovat si cudziupracu OMG :roll: lamy !

Link to comment
Share on other sites

tenhle mod neni copy tak di do prdele copy byl hospoda u vočka jak ho robil doom tak drž hubu neni tam nic copy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

proboha to vás doma neučily aspon trošku slušného chování???

Link to comment
Share on other sites

Lidi já už se na tomto GM neangažuju! :rap2: Jinak klukům co mod dělají dál přeji hodně štěstí :)

 

:clap: :thumbup:

 

Rozumný chlapec ;) Tohto debila by mali čím skôr zabanovať :oboci:

Ak niekedy víde aj BETA tak to bude totálna pí***** !

Jo a stým CSF si vieš čo možeš ? Vysrať oko blbečku. (Ako vsetko od Tweer/roman2325)

 

- 9999/10 :hehe:

 

:prdel:

Link to comment
Share on other sites

Tak teraz si ma naštval ty Sprostý SKUR**N* K**OT !

Nie len ten škaredy Buzerant Tweer :d

Ale aj ten sprostý cigáň DOOM!

ešte raz povedz že mame COPY Ti rozjebem hlavu ty sproste decko slintave :d :D :d "lol"

Toto je stiahnute z SAMP Forka :d

Tak chod radčej spať!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Uvídíme... zatim 6/1o. Proč tam máš /masturbacia když jsi čech?? xD.

 

ptze tweer pawn neumi ani trosicicicinku!!

ten mod se da velmi presne a jednim slovem vystihnout : COPY!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...