Jump to content

gamemode Foxtrot prison v1


Recommended Posts

Dobry den chtěl bych vam představit new mod.

Foxtrot prison v1.

 

Vězen:

může cvičit /cvicit aby si zlepšil sílu.

může masturbovat /masturbacia

může jit od pc /afk

chodi na zachod /wc

musi se najist v jidelně.

 

Dozorce:

/samotka id da hráče na samotku

muže otevirat hl brany z řidici mistnosti

může pozorovat hráče kamerami

 

Admin:

Admin systěm snad znáte co to je xD.

 

 

 

Připravujeme:

Npc:

pepa-jede na lodi a dováži lidi na útěk

kuchař-dava jidlo

uchyl-čumi vam na péro když chčijete

 

Zabava:

Box

Basketball

 

Zatim je to beta verze tak žadne blbe komenty !!!!

 

Tvůrce:Tweer,Tromba

Link to comment
Share on other sites

50 za 1 chceckpoint takže 400 za cely utěk ale dame tam eště že si muže koupit jidlo za body aj nake zbraně jen potřebujem nakou pomoc kdo chce nam pomoct ??

 

400b za cely utek a na dozorca 2000b :o nejak malo spomeruj to a daj za utek 50b alebo na dozorca daj 5000b alebo nejak tak lebo vsetci tam budud dozorci len ...

Link to comment
Share on other sites

pomozem :d

 

a ja pomozem tebe :d

 

-- pon 18. dub 2011 20:52:55 --

 

Je tu naplanovanejch tolik prisonu a malo z nich se zrealizovalo, takze nedavam moc sanci tomu, ze si na tom serveru nekdy zahraju.

 

jj to je zas tez pravda jedine co sa tu zrealizovalo poriadne je martinatoorove PFR a HighPrintove PFR xD

Link to comment
Share on other sites

Tak si to vezmeme...

 

Tweer = co najde to okopci ani newi co to dela...Furt na skypu zebra at mu neco udelam nebo at mu opravim errory.. Samozdrejme ignoruju...

Taky tomu Trambovi bych doporucil at si da bacha nebo Tweer(nebo-li Twer nebo-li roman2325) ten mod ukradne a prepise copyright na sebe uz sem s tim mel zkusenosti...

Tak to bylo pro zajimavost a ted k modu: Odaduju ze 99% je copy zbytek to jsou jen SCM...

A navic pochybuju ze nekdo kdo nevi co je to promena dokaze udelat prison mod :d

 

1.Ten mod ani nedorobite

2.Nebude mit zadny uspech(jednoznacne stejne jako Crazy Roman :d(Coz je nejhorsi nazev modu co kdo vymyslel :d))

3. Naprosto nezajimave a nezabavne

 

Nic na tom nevidim...

"Bude" to velmi podprumerny prison o tom jsem presvedcen i nejen ja ;)

 

Bla bla bla uz vidim ty kecy od Romana jak tu bude piskovat a vymyslet si na me cosi :d

 

A proc neni v ankete 0/10? :(

Link to comment
Share on other sites

je to tvuj názor ale nic neni tedka copy tak radši mlč a kdy sem te naposledy poprosil o opravováni eroru asi před 4 měsici takže mlč a kdo kopiruje je salaking maji csf.

 

Tys mel kdysi tky CSF...

 

Ty,Pajero a Salaking byste mohli spolupracovat vsichni delaji to iste :d

Link to comment
Share on other sites

ja s salakingem ani pajerem nejsem sou to kokoti a iba kopiruji chcou po mě povolani jak mam v modě the most dangerous pokud neznate ma to 10 k řadku a robil som to s ironom

 

Jaj nerob ja vim ze by ses k nim hodil jako vejce k vejci

Link to comment
Share on other sites

neštvi mě !!!!! ja to tu napsal aby lidi věděli že pracujem na new modě a ty tu něco meleš di si za brachou chce tvoji pomoct a nemachruj s sexy city beztak ma asi 8k řadku si pomalej ja robim s kamošem neni to copy a ma to 10 skoro 11k radku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...