Jump to content

CPU Chladic :D


Guest CoreBoy

Recommended Posts

Tak ho dej na chvílu do mrazáku :d

 

Ne pak už jedině do servisu aby se ti na to koukli. Jinak ti asi nepomůžeme, jo leda, že by to byl nějakej vir (což pochybuju), stalo se mi něco podobného na stolním PC, ale stačilo jen pořádně odprášit(dělal jsem to i párátkama abych se dostal i do blbě přístupných míst :d) a vše bylo vpoho.

Link to comment
Share on other sites

Tak ho dej na chvílu do mrazáku :d

 

Ne pak už jedině do servisu aby se ti na to koukli. Jinak ti asi nepomůžeme, jo leda, že by to byl nějakej vir (což pochybuju), stalo se mi něco podobného na stolním PC, ale stačilo jen pořádně odprášit(dělal jsem to i párátkama abych se dostal i do blbě přístupných míst :d) a vše bylo vpoho.

 

Jj dík... Ale mě už se to do servisu dávat nevyplatí... V září si kupuju novej herní noťas aby zvládal GTA IV ;) ale díky všem ;)

Link to comment
Share on other sites

zeber kompresor ja raz mal taky jistej problem vzel jsem kompresor a ty hlodavce venku sem vymlatim a hotovo "lol" snad ti to pomuze kdyz se mi prehral tak automatika mi vypl pc.. no a kdyz jsem ho vycisitl s kompresorem tak to bylo good

kompresor-bt-ac-400-50-einhell-blue.jpg

Link to comment
Share on other sites

zeber kompresor ja raz mal taky jistej problem vzel jsem kompresor a ty hlodavce venku sem vymlatim a hotovo "lol" snad ti to pomuze kdyz se mi prehral tak automatika mi vypl pc.. no a kdyz jsem ho vycisitl s kompresorem tak to bylo good

kompresor-bt-ac-400-50-einhell-blue.jpg

 

J dík :d mě to vaří když jedu víc jak 1,5 hodiny...

Link to comment
Share on other sites

mne to jdelalo kdyz jenom jsem zapnul pc a jsel do windowsu a hned to vyplo kdyz sem otevrel bednu tak tam byl pracha jako prase :d omg a kdyz jsem to vycistil tak uz to nevyplo :)

 

OMG :d psal jsem že mám ten zkurwený notebook :d "lol" no nic... pozri sa na toto :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...