Jump to content

[MAP]Basa XD


Recommended Posts

4/1o

Nechápem prečo to každej Prison mapy dávate : Trampolíny !

Trampolína : Ešte v žiadnej veznici som nevidel že vezeň príde a začne ako dieťa skákať .

Nechápem prečo tam sú furt bary ( Podľa mňa by tam mali byť niake stoly a tam niaky pult kuchynský .

 

Dosť ľudí asi ešte nevidelo vezenie tak tam dávajú dačo čo vôbec z vezením nič spoločné nemá .

 

Tie štíty sú lákave , ale proti bejzbalkám ?

Mne sa zdá že vezni skôr maju nože ( Prison Break a iné filmy kde máš veznice ) .

Link to comment
Share on other sites

4/1o

Nechápem prečo to každej Prison mapy dávate : Trampolíny !

Trampolína : Ešte v žiadnej veznici som nevidel že vezeň príde a začne ako dieťa skákať .

Nechápem prečo tam sú furt bary ( Podľa mňa by tam mali byť niake stoly a tam niaky pult kuchynský .

 

Dosť ľudí asi ešte nevidelo vezenie tak tam dávajú dačo čo vôbec z vezením nič spoločné nemá .

 

Tie štíty sú lákave , ale proti bejzbalkám ?

Mne sa zdá že vezni skôr maju nože ( Prison Break a iné filmy kde máš veznice ) .

Tie trampoliny poviem ti naco su zaberaju miesto :d A neukazal som screen ako za jednou budovou si mozes vybrat zbran dal som tam basebalku a noz ;)

Link to comment
Share on other sites

hmmm z hladiska mapy do hry 7/10 z hladisak podobe realneho vezenia 2/10 takze ako mapper pokracuj a ak chces robyt viac realne veci tak sa viac snaz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...